Новорічний декор у гламурному стилі 2020-2021


До зустрічі Нового року залишилося зовсім небагато часу, так що пора задуматися про те, як прикрасити свій будинок. Головне - прикрашати необхідно з любов'ю і увагою. Адже саме будинок є тим місцем, де завжди затишно і тепло, куди хочеться повертатися після роботи або довгого шляху.Щоб в будинку оселився дух новорічної казки і свята, необхідно правильно вибрати відповідний декор. Ідеї ​​новорічного декору бувають різні, всі вони залежать від вже існуючої обстановки і стилю квартири.


Новорічний декор у гламурному стилі найбільш краще підходить для втілення святкового настрою. Гламурний декор - це вишуканий шик, блиск і елегантність. Принадність гламурного новорічного стилю в тому, що в ньому можна гармонійно об'єднати кілька ідей, а трьома великими акцентами підкреслити його гламурність. Також гламурний стиль легко допомагає господині квартири проявити свої творчі здібності і непересічність.Для новорічного гламурного декору характерне використання оригінальних матеріалів і предметів. Колірна гамма новорічного гламуру - це відтінки кремового, рожевого або сріблястого в поєднанні з синім, фіолетовим і золотим кольорами. Аксесуари гламурного декору - це оригінальне освітлення за допомогою масивних люстр, настінних світильників, настільних ламп, а також свічок різних форм і розмірів. Для прикраси кімнат можна сміливо використовувати різнокольорові пайетки, наприклад, квіткові горщики, прикрашені великими паєтками, будуть вельми вдало виглядати на підвіконнях.Новорічну ялинку можна прикрасити декількома, але великими іграшками - сріблястими кулями або цукерками-хлопавками.


Дуже важливо не переборщити з гламурними штучками. Якщо гламурного декору в квартирі буде занадто багато, обстановка стане не дуже комфортною і перенасиченою.Декор до Нового року 2020-2021 в стилі «гламур» підходить не тільки для будинку, але і для офісу. Зустріти Новий рік в красивій обстановці разом з колегами означає прожити прийдешній рік з хорошими замовленнями і фінансами.


Це цікаво:


Оригинальные новогодние подарки 2020-2021

Новогодний декор в стиле минимализм 2020-2021

Новогодние подарки ребенку 2020-2021

Нет комментариев
Добавить комментарий