ИБП Ritar PT-10KL-LCD (9000 Вт) з правильною синусоїдою 192В
Новинка
Продавець товару: Hubber
Виробник: Ritar
Характеристики
| Автоматическая регулировка напряженияДа | Аккумуляторная батареяВнешняя | Артикул2543 |
| Время переключения4 | Габариты500 х 248 х 460 мм | Гарантия12 месяцев |
| Диапазон входного напряжения при работе от сети140-290 В | Доставка/ОплатаСрок доставки 1-3 дня. Бесплатная доставка от 2000 грн. при оплате на карту Visa / Mastercard. Возможность оформления безналичного счета только от ФОТ и без НДС. | ЖК-дисплейС дисплеем |
Знайшли дешевше?
Введіть адресу доставки
Опис
Опис ІБП Ritar PT-10KL-LCD (9000 Вт) з правильною синусоїдою 192В
Джерело безперебійного живлення із правильною синусоїдою призначене для автономної роботи комп'ютерної техніки та периферійного обладнання в офісах і житлових приміщеннях. Це рішучий вибір для тих, хто цінує надійність та якість електропостачання.
Особливості Ritar PT-10KL-LCD:
- Номінальна потужність: 10000VA / 9000 Ват
- Коефіцієнт потужності: 0,9
- Тип вихідного сигналу: правильна синусоїда
- Тип індикації: дисплей
- Вхідна напруга: 140 ~ 290 V AC
- Частота: 40 - 70 Hz
- Вихідна напруга: 220V AC ± 5%
- Частота: 47-53 Hz або 57 - 63 Hz
- Вихідна напруга при роботі від батареї: 220V AC ± 1%
- Частота: 50 ± 0.2 Hz
- Час переключення від батареї: DC to AC 0 ms
- Час переключення в мережу: AC to AC 4 ms
- Напруга батарей для підключення ІБП: 192 В
- Ток зарядки: 5A (максимальний)
- Рекомендована ємність акумуляторів: 33-65 Ач
- Час заряду батареї: 8:00 (90% ємності)
- Захист від короткого замикання: є
- Аварійне відключення (захист від перевантаження): є
- Захист від повного розряду батареї: є
- Холодний старт: є
- Сквозний нуль: є
- USB інтерфейс: є
- RS-232 інтерфейс: є
- Захист ліній зв'язку: є
- Звукова індикація: є
- Тип індикації: дисплей
- Внутрішня батарея: немає
- Кабель для підключення зовнішніх батарей: є
- Кількість підключених зовнішніх батарей: 16 шт
- Тип запобіжника: термічний
- Кількість розеток Schuko: немає
- Клемник для підключення: 1
- Тип корпусу: метал, колір чорний
- Робоча температура: 0 - 45 °C, вологість не більше 90% без конденсації
ИБП Online однофазний на 220V
ІБП Ritar PT-10KL-LCD - це не просто пристрій, а ваш надійний партнер у забезпеченні безперебійного електропостачання! Висока якість та технологічність роблять його незамінним у сучасному світі.
Характеристики ИБП Ritar PT-10KL-LCD (9000 Вт) з правильною синусоїдою 192В
Характеристики
| Автоматическая регулировка напряжения | Да |
|---|---|
| Аккумуляторная батарея | Внешняя |
| Артикул | 2543 |
| Время переключения | 4 |
| Габариты | 500 х 248 х 460 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диапазон входного напряжения при работе от сети | 140-290 В |
| Доставка/Оплата | Срок доставки 1-3 дня. Бесплатная доставка от 2000 грн. при оплате на карту Visa / Mastercard. Возможность оформления безналичного счета только от ФОТ и без НДС. |
| ЖК-дисплей | С дисплеем |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от переполюсовки | Да |
| Индикация | Цифровая |
| Количество входных розеток | 1 |
| Количество розеток | 1 |
| Максимальная мощность | 9000 |
| Материал корпуса | Металл |
| Назначение | Для котла, Для серверов |
| Параметры вывода | Клема |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Тип архитектуры | Линейно-интерактивный (line-interactive), Непрерывного действия (on-line) |
| Тип батареи | 16 х 9-12 |
| Тип ИБП | Линейно-интерактивный (Line-Interactive)|Непрерывного действия (on-line) |
| Тип используемой батареи | Подключаемая AGM 192 В, максимальный ток заряда 20 А |
| Тип монтажа | Напольный |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Цвет | Черный |
| Вага | 24.5 кг |
| Наличие холодного старта | Да |
Відгуки 0
-
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді 0
-
Ще не було запитань