    ИБП LogicPower LPY-B-PSW-6000VA+ (4200Вт) 10A/20A з правильною синусоїдою 48В
      • Акції та Знижки
    • Комп'ютерні комплектуючі
      • 3D-сканери
      • Інтерактивне обладнання
      • Аксесуари для ноутбуків та ПК
      • Аксесуари для проекторів
      • Графічні планшети
      • Екрани для проекторів
      • Запчастини для планшетів
      • Комп'ютери, неттопи, моноблоки
      • Комп'ютерні комплектуючі
      • Комплектуючі для міні-комп'ютерів
      • Комплектуючі для ноутбуків
      • Міні-комп'ютери
      • Мережеве обладнання
      • Монітори
      • Ноутбуки
      • Офісна техніка
      • Планшети
      • Програмне забезпечення
      • Проектори
      • Серверне обладнання
      • Товари для геймерів
      • Флеш пам'ять USB
      • Шредери
    • Джерела безперебійного живлення
      • SSD
      • Акумулятори для ДБЖ
      • Акустичні системи
      • Блоки живлення
      • Відеокарти
      • Жорсткі диски та дискові масиви
      • Звукові карти
      • Карти відеозахвату
      • Клавіатури та миші
      • Корпуси
      • Материнські плати
      • Оперативна пам'ять
      • Оптичні приводи
      • Процесори
      • Системи охолодження
      • Стабілізатори напруги для комп'ютерів
    ИБП LogicPower LPY-B-PSW-6000VA+ (4200Вт) 10A/20A з правильною синусоїдою 48В 0 19388.00 грн
    Купити
    Новинка
    На складі Код товару: 6615
    LogicPower Виробник
    Швидке замовлення
    Продавець товару: Hubber
    Виробник: LogicPower
    Время переключения2 Габариты363 х 217 х 290 мм Гарантия24 месяца
    Опис
    LPY-B-PSW-6000VA+ (4200W) 10A/20A 48V — це інвертор безперервного живлення (ИБП), що забезпечує резервне живлення для електричних нагрівальних котлів, систем аварійного освітлення та інших електроустатків потужністю до 4200 Вт.
    Застосування:
      ИБП для котлів
    • ИБП для аварійного освітлення
    Цей пристрій працює в режимі живлення електричних установок від мережі 220V. Модель LPY-B-PSW-6000VA+ (4200W) 10A/20A 48V також виконує функції стабілізатора напруги в діапазоні від 140 до 275 V, забезпечуючи необхідну величину 220 V±10%. Основні захисні функції включають: захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги в електромережі, а також захист від розряду та перезарядження акумуляторів, високої та низької напруги.
    Акумулятор: зовнішній, 48V (продається окремо). Перемикач струму зарядки на 10A/20A. Автоматична зарядка акумуляторів струмом до 20А. Струм холостого ходу становить 1.1А. Пристрій автоматично регулює струм зарядки зовнішнього акумулятора за допомогою мікропроцесорного управління. Також є функція холодного старту, що дозволяє легко запускати пристрій у складних умовах.
    Характеристики
    Автоматическая регулировка напряжения Да
    Аккумуляторная батарея Внешняя
    Время переключения 2
    Габариты 363 х 217 х 290 мм
    Гарантия 24 месяца
    ЖК-дисплей С дисплеем
    Защита от короткого замыкания Да
    Защита от перегрева Да
    Защита от перегрузки Да
    Защита от переполюсовки Да
    Индикация Цифровая
    Количество входных розеток 2
    Материал корпуса Металл
    Назначение Для котла
    Номинальная мощность 3001 - 6000 Вт: 4200 Вт
    Параметры вывода EURO
    Страна регистрации бренда Украина
    Страна-производитель товара Китай
    Тип аккумулятора AGM
    Тип архитектуры Линейно-интерактивный (Line-Interactive)
    Тип батареи 4 x 12-12
    Тип используемой батареи Подключаемая AGM 48 В, максимальный ток заряда 20 А