| АртикулEG-UPS-034,EG-UPS-034 | Время переключения<10 мс | Время работы от батареи8-20 мин |
| Выходное напряжение220 В ± 10 % | Габариты124х222х382 мм | Гарантия11 мес. |
| Диапазон входного напряжения при работе от сети220 В ± 25% | ЖК-дисплейесть | Защита от короткого замыканияесть |
ІБП EnerGenie EG-UPS-034: Надійне джерело безперебійного живлення
ІБП EnerGenie EG-UPS-034 — це інноваційне рішення для захисту вашої електроніки. Він створений, щоб запобігти перепадам напруги в електромережі та забезпечити надійний захист вашого обладнання від несправностей.
Інформативний ЖК-індикатор
Цей безперебійник обладнаний яскравим ЖК-індикатором, що дозволяє вам в режимі реального часу контролювати стан електромережі та завантаженість ІБП. Ви завжди будете в курсі ситуації, що робить використання пристрою зручним та зрозумілим.
Час роботи безперебійного живлення
ІБП EnerGenie EG-UPS-034 здатен забезпечити до 20 хвилин безперебійного живлення, що є достатнім для виконання термінових завдань у випадку перебоїв електропостачання. Ви зможете уникнути втрати важливих даних під час несподіваних ситуацій.
Компактність і надійність
Цей компактний та надійний ІБП ідеально підійде для використання вдома або в невеликому офісі. Завдяки своєму елегантному дизайну, він легко впишеться у будь-який інтер’єр.
Додаткові можливості
ІБП EnerGenie EG-UPS-034 оснащений трьома розетками IEC та двома розетками Schuko, що дозволяє підключати кілька пристроїв одночасно. А також наявність USB-порту робить його ще більш універсальним. Додатково, він підтримує RJ11, що дозволяє захистити вашу телефонну лінію.
Обирайте ІБП EnerGenie EG-UPS-034 для вашої безпеки та спокою! Не ризикуйте вашим обладнанням — забезпечте його надійним джерелом безперебійного живлення.
| Артикул | EG-UPS-034,EG-UPS-034 |
|---|---|
| Время переключения | <10 мс |
| Время работы от батареи | 8-20 мин |
| Выходное напряжение | 220 В ± 10 % |
| Габариты | 124х222х382 мм |
| Гарантия | 11 мес. |
| Диапазон входного напряжения при работе от сети | 220 В ± 25% |
| ЖК-дисплей | есть |
| Защита от короткого замыкания | есть |
| Защита от перегрузки | есть |
| Категория | Бесперебойник напряжения |
| Количество USB | 1 |
| Количество выходных розеток | 5 |
| Материал корпуса | металл |
| Номинальная мощность | 900 Вт |
| Тип архитектуры | Линейно-интерактивный |
| Форма выходного напряжения | синусоида |
| Цвет | черный |
| Вага | 10.8 кг |
| Защита от высоковольтных скачков | есть |
| Мощность полная (диапазон) | 1001-1999 VA |
| Количество батарей | 2 |
| Количество RJ-11 | 2 |
| Клеммы для подключения внешних АКБ | нет |
| Количество RJ-45 | нет |
| Емкость батарей | 2х8 Ач |
| Мощность активная (диапазон) | 801-1000 Вт |
| Мощность полная | 1500 VA |
| Выходные розетки | 3 х IEC 320 C13, 2 х Schuko |
-
Відгуків про цей товар ще не було.
-
Ще не було запитань