Водонагрівач Willer EH60R серія Spring
Продавець товару: Hubber
Виробник: Willer
Характеристики
| АртикулEH60R Spring | Габариты785 х 530 х 310 мм | Гарантия12 мес. |
| Диапазон высоты51-69.9 см | Диапазон глубины31-40.9 см | Диапазон шириныболее 50 см |
| Дисплейнет | Защитаесть | Защита от перегреваесть |
Знайшли дешевше?
Введіть адресу доставки
Опис
Водонагрівач Willer EH60R Spring (об'єм 60л)
Надійний плоский бойлер з сучасним дизайном, який ідеально впишеться у будь-який інтер'єр. Його оптимальна конструкція передбачає горизонтальну установку, що робить його відмінним вибором для різних приміщень.
Основні характеристики
- Стальний корпус, покритий емаллю
- Двократний мокрий ТЕН з нержавіючої сталі SS316L
- Вибір з трьох режимів потужності: 2000/1200/800Вт
Два баки з емальованої сталі
Цей водонагрівач створений для горизонтального встановлення з нижнім підводом труб водопостачання, що забезпечує зручність у користуванні.
Комплектація
Разом з бойлером ви отримаєте:
- Комплект для кріплення на стіну
- Шнур живлення
- Хромовані адаптери для підключення труб
- Керівництво користувача укр. мовою
- Гарантійний талон
Багатоцільовий захисний клапан
Цей водонагрівач – це не просто технічний пристрій, а справжній помічник у побуті, який забезпечить вас комфортом та гарячою водою у будь-який час. Вибирайте Willer EH60R Spring – і ви не пошкодуєте!
Характеристики Водонагрівач Willer EH60R серія Spring
Характеристики
| Артикул | EH60R Spring |
|---|---|
| Габариты | 785 х 530 х 310 мм |
| Гарантия | 12 мес. |
| Диапазон высоты | 51-69.9 см |
| Диапазон глубины | 31-40.9 см |
| Диапазон ширины | более 50 см |
| Дисплей | нет |
| Защита | есть |
| Защита от перегрева | есть |
| Количество Тэнов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 75°C |
| Материал бака | эмалированная сталь |
| Мощность | 2000 Вт |
| Объем | 60 л |
| Поддержка Wi-Fi | нет |
| Таймер | нет |
| Тип Водонагревателя | накопительный |
| Тип ТЭНа | мокрый (открытый) ТЭН |
| Тип управління | механическое |
| Тип установки | настенная |
| Установка | горизонтальное |
| Форма | прямоугольная |
| Цвет | белый |
| Вага | 25 кг |
| Внутреннее покрытие бака | эмалированная сталь |
| Время первоначального нагрева | 1 ч 24 мин |
| Диапазон мощностей | 2000-2499 Вт |
| Диапазон объёмов | 50-79 л |
| Подвод труб | нижний |
Відгуки 0
-
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді 0
-
Ще не було запитань