| АртикулEH50R Spring | Габариты879 х 450 х 270 мм | Гарантия12 мес. |
| Диапазон высоты30-50.9 см | Диапазон глубины20-30.9 см | Диапазон шириныболее 50 см |
| Дисплейнет | Защитаесть | Защита от перегреваесть |
Водонагрівач Willer EH50R Spring (об’єм 50л)
Водонагрівач Willer EH50R Spring - це надійний плоский бойлер з сучасним дизайном, який ідеально підійде для вашого дому чи офісу. Його оптимальна конструкція призначена для горизонтальної установки, що робить його зручним у використанні.
Основні характеристики
Цей водонагрівач обладнаний два бака з емальованої сталі, що забезпечує високу надійність та довговічність. Стальний зовнішній корпус, покритий кольоровою емаллю, не тільки виглядає стильно, але й захищає пристрій від пошкоджень.
Потужність та режим роботи
Водонагрівач має подвійний погружний (мокрий) ТЕПЛОобмінник з нержавіючої сталі SS316L на одному фланці в одному баку. Ви можете вибрати один з трьох можливих режимів потужності: 2000/1200/800Вт, що дозволяє адаптувати його роботу під ваші потреби.
Комплектація
У комплекті з бойлером ви отримаєте все необхідне:
- комплект для монтажу на стіну,
- кабель живлення,
- хромовані адаптери для підключення труб,
- керівництво з експлуатації на українській мові,
- гарантійний талон.
многофункціональний предохранительный клапан,
Обираючи водонагрівач Willer EH50R Spring, ви отримуєте сучасний, функціональний та надійний пристрій, який забезпечить ваш комфорт на довгі роки!
| Артикул | EH50R Spring |
|---|---|
| Габариты | 879 х 450 х 270 мм |
| Гарантия | 12 мес. |
| Диапазон высоты | 30-50.9 см |
| Диапазон глубины | 20-30.9 см |
| Диапазон ширины | более 50 см |
| Дисплей | нет |
| Защита | есть |
| Защита от перегрева | есть |
| Количество Тэнов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 75°C |
| Материал бака | эмалированная сталь |
| Мощность | 2000 Вт |
| Объем | 50 л |
| Поддержка Wi-Fi | нет |
| Таймер | нет |
| Тип Водонагревателя | накопительный |
| Тип ТЭНа | мокрый (открытый) ТЭН |
| Тип управління | механическое |
| Тип установки | настенная |
| Турборежим | нет |
| Установка | горизонтальное |
| Форма | плоская |
| Цвет | белый |
| Вага | 22.6 кг |
| Внутреннее покрытие бака | эмалированная сталь |
| Время первоначального нагрева | 1 ч 10 мин |
| Диапазон мощностей | 2000-2499 Вт |
| Диапазон объёмов | 50-79 л |
| Подвод труб | нижний |
-
Відгуків про цей товар ще не було.
-
Ще не було запитань