| АртикулEV50DR optima | Габариты410 х 615 х 410 мм | Гарантия12 мес. |
| Диапазон высоты51-69.9 см | Диапазон глубины41-50 см | Диапазон ширины41-50 см |
| Дисплейесть | Защитаесть | Защита от перегреваесть |
Водонагрівач Willer EV50DR Optima (об'єм 50л)
Водонагрівач Willer EV50DR Optima – це надійний та ефективний пристрій для нагріву води, який стане вашим вірним помічником у побуті. Завдяки сухим ТЕНам, цей водонагрівач забезпечує тривалу експлуатацію без ризику корозії, а одношовний бак з плазмовим зварюванням гарантує міцність і надійність.
Унікальна комплектація
У комплекті ви отримаєте все необхідне для швидкої установки та безпечного користування. Водонагрівач підходить для домашнього використання та включає:
- комплект кріплення на стіну для зручності установки;
- шнур живлення, готовий до використання;
- інструкцію з експлуатації українською мовою;
- гарантійний талон для вашого спокою.
предохранительний клапан для безпеки;
Гарантія на внутрішній бак
Не забувайте про гарантію на внутрішній бак у 5 років, що підкреслює високі стандарти якості виробу. Willer EV50DR Optima - це оптимальний вибір для тих, хто цінує комфорт, надійність і сучасні технології при нагріві води.
Зробіть свій побут більш комфортним із водонагрівачем Willer EV50DR – і ви не пошкодуєте про свій вибір!
| Артикул | EV50DR optima |
|---|---|
| Габариты | 410 х 615 х 410 мм |
| Гарантия | 12 мес. |
| Диапазон высоты | 51-69.9 см |
| Диапазон глубины | 41-50 см |
| Диапазон ширины | 41-50 см |
| Дисплей | есть |
| Защита | есть |
| Защита от перегрева | есть |
| Количество Тэнов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 75°C |
| Материал бака | эмалированная сталь |
| Мощность | 1500 Вт |
| Объем | 50 л |
| Поддержка Wi-Fi | нет |
| Таймер | нет |
| Тип Водонагревателя | накопительный |
| Тип ТЭНа | сухой ТЭН |
| Тип управління | механическое |
| Тип установки | настенная |
| Турборежим | нет |
| Установка | вертикальное |
| Форма | цилиндрическая |
| Цвет | белый |
| Вага | 16 кг |
| Внутреннее покрытие бака | эмалированная сталь |
| Время первоначального нагрева | 1 ч 33 мин |
| Диапазон мощностей | 1500-1999 Вт |
| Диапазон объёмов | 50-79 л |
| Подвод труб | нижний |
-
Відгуків про цей товар ще не було.
-
Ще не було запитань