| АртикулEV30DR optima | Габариты410 х 465 х 410 мм | Гарантия12 мес. |
| Диапазон высоты30-50.9 см | Диапазон глубины41-50 см | Диапазон ширины41-50 см |
| Дисплейесть | Защитаесть | Защита от перегреваесть |
Водонагреватель Willer EV30DR Optima (обсяг 30л)
Пропонуємо вам надійний водонагрівач Willer EV30DR Optima, що має обсяг 30 літрів. Цей бойлер оснащений сухими ТЕНами, що забезпечують ефективне та безпечне нагрівання води.
Якість та надійність
Основна перевага даного водонагрівача – це одношовний бак з плазменною сваркою, який запобігає виникненню корозії та продовжує термін служби обладнання. Ви можете бути впевнені в його надійності на довгі роки.
Унікальна комплектація
Водонагрівач Willer EV30DR Optima постачається з уникальним комплектом – окрім самого бойлера, ви отримаєте:
- комплект для кріплення на стіну,
- мережевий шнур живлення,
- посібник з експлуатації українською мовою,
- гарантійний талон.
передбачений захисний клапан,
Гарантія
Ми пропонуємо гарантію на внутрішній бак на 5 років, що свідчить про високу якість і довгострокову надійність даного водонагрівача.
З водонагрівачем Willer EV30DR Optima ви отримаєте відмінне поєднання сучасних технологій і зручності в експлуатації. Це ідеальний вибір для вашого дому!
| Артикул | EV30DR optima |
|---|---|
| Габариты | 410 х 465 х 410 мм |
| Гарантия | 12 мес. |
| Диапазон высоты | 30-50.9 см |
| Диапазон глубины | 41-50 см |
| Диапазон ширины | 41-50 см |
| Дисплей | есть |
| Защита | есть |
| Защита от перегрева | есть |
| Количество Тэнов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 75°C |
| Материал бака | эмалированное покрытие |
| Мощность | 1500 Вт |
| Объем | 30 л |
| Поддержка Wi-Fi | нет |
| Таймер | нет |
| Тип Водонагревателя | накопительный |
| Тип ТЭНа | сухой ТЭН |
| Тип управління | механическое |
| Тип установки | настенная |
| Турборежим | нет |
| Установка | вертикальное |
| Форма | цилиндрическая |
| Цвет | белый |
| Вага | 13 кг |
| Внутреннее покрытие бака | титанокварцевая эмаль |
| Время первоначального нагрева | 56 мин |
| Диапазон мощностей | 1500-1999 Вт |
| Диапазон объёмов | 30-49 л |
| Подвод труб | нижний |
-
Відгуків про цей товар ще не було.
-
Ще не було запитань