| АртикулEH80R Spring | Габариты985 х 530 х 310 мм | Гарантия12 мес. |
| Диапазон высоты51-69.9 см | Диапазон глубины31-40.9 см | Диапазон шириныболее 50 см |
| Дисплейнет | Защитаесть | Защита от перегреваесть |
Водонагрівач Willer EH80R Spring (об'єм 80л)
Надійний та стильний водонагрівач з сучасним дизайном, який стане чудовим вирішенням для вашого дому чи офісу. Виконаний з двома баками з емальованої сталі, цей плоский бойлер розроблений для горизонтального встановлення, що забезпечує зручність використання та монтажу.
Конструктивні особливості
Зовнішній корпус з стального матеріалу, покритий емаллю забезпечує довговічність і стійкість до корозії. Водонагрівач обладнаний подвійним погружним (мокрим) ТЕНом з нержавіючої сталі SS316L, що гарантує ефективну теплоотдачу. Завдяки можливості вибору з трьох режимів потужності: 2000/1200/800Вт, ви завжди зможете підібрати оптимальний режим для своїх потреб.
Що в комплекті?
При покупці водонагрівача Willer EH80R Spring ви отримуєте не тільки сам прилад, але й багатофункціональний запобіжний клапан, комплект кріплення на стіну, шнур живлення, хромовані адаптери для підключення труб та інструкцію з експлуатації українською мовою. Окрім того, до комплекту додається гарантійний талон, що підтверджує якість та надійність продукції.
З Willer EH80R Spring ви можете бути впевненими в безпеці та комфорті! Обирайте сучасні технології для свого дому!
| Артикул | EH80R Spring |
|---|---|
| Габариты | 985 х 530 х 310 мм |
| Гарантия | 12 мес. |
| Диапазон высоты | 51-69.9 см |
| Диапазон глубины | 31-40.9 см |
| Диапазон ширины | более 50 см |
| Дисплей | нет |
| Защита | есть |
| Защита от перегрева | есть |
| Количество Тэнов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 75°C |
| Материал бака | эмалированная сталь |
| Мощность | 2000 Вт |
| Объем | 80 л |
| Поддержка Wi-Fi | нет |
| Таймер | нет |
| Тип Водонагревателя | накопительный |
| Тип ТЭНа | мокрый (открытый) ТЭН |
| Тип управління | механическое |
| Тип установки | настенная |
| Установка | горизонтальное |
| Форма | прямоугольная |
| Цвет | белый |
| Вага | 29.6 кг |
| Внутреннее покрытие бака | эмалированная сталь |
| Время первоначального нагрева | 1 ч 52 мин |
| Диапазон мощностей | 2000-2499 Вт |
| Диапазон объёмов | 80-99 л |
| Подвод труб | нижний |
-
Відгуків про цей товар ще не було.
-
Ще не було запитань