| АртикулEH100R Spring | Габариты1155 х 530 х 310 мм | Гарантия12 мес. |
| Дисплейнет | Защитаесть | Защита от перегреваесть |
| Материал бакаэмалированная сталь | Мощность2000 Вт | Объем100 л |
Бойлер Willer EH100R Spring 100 л
Надійний плоский водонагрівач з сучасним дизайном, бойлер Willer EH100R Spring об'ємом 100 літрів — це ідеальний вибір для вашого дому. Завдяки своєму естетичному зовнішньому вигляду, він легко впишеться в будь-який інтер'єр.
Оптимальна конструкція для горизонтальної установки
Цей водонагрівач спроектований для горизонтальної установки, що робить його зручним у використанні. Два баки з емальованої сталі забезпечують тривалий термін служби, а стальний корпус, покритий емаллю, надає додатковий захист від корозії.
Потужність і ефективність
Willer EH100R Spring має подвійний погружний ТЕН з нержавіючої сталі SS316L, що підвищує його ефективність. Ви можете обрати один із трьох режимів потужності: 2000/1200/800 Вт, залежно від ваших потреб.
Комплектація та зручність використання
У комплект з бойлером входить:
- Комплект для кріплення на стіну
- Шнур живлення
- Хромовані адаптери для підключення труб
- Руководство з експлуатації на українській мові
- Гарантійний талон
Багатофункціональний запобіжний клапан
Залишайтеся у комфорті з бойлером Willer EH100R Spring, який з легкістю забезпечить вас гарячою водою і стане надійним помічником у вашому побуті!
| Артикул | EH100R Spring |
|---|---|
| Габариты | 1155 х 530 х 310 мм |
| Гарантия | 12 мес. |
| Дисплей | нет |
| Защита | есть |
| Защита от перегрева | есть |
| Материал бака | эмалированная сталь |
| Мощность | 2000 Вт |
| Объем | 100 л |
| Тип управління | механическое |
| Тип установки | настенная |
| Турборежим | нет |
| Установка | горизонтальное |
| Форма | тонкая |
| Цвет | белый |
| Вага | 34 кг |
| Количество тенов | 2 |
| Подвод труб | нижний |
-
Відгуків про цей товар ще не було.
-
Ще не було запитань