| АртикулSG1 50 V | Габариты450 х 543 х 480 мм | Гарантия24 мес. |
| Диапазон высоты51-69.9 см | Диапазон глубины41-50 см | Диапазон ширины41-50 см |
| Дисплейесть | Защитаесть | Защита от перегреваотсутствует |
Електричний водонагрівач Ariston SG1
Ariston SG1 – це швидке та ефективне рішення для проблем з частими перебоями у постачанні гарячої води. Цей бойлер створено з впровадженням інноваційних технологій, що забезпечують його надійність та довговічність.
Високоякісні матеріали
Внутрішній бак виготовлений з високоякісної сталі з емалевим покриттям. Цей матеріал має стійкість до корозії, що є запорукою довготривалої експлуатації водонагрівача. Спеціальний обмежувач температури не дозволяє воді нагріватися вище 75 °C, що запобігає перегріванню. А захисний сливний клапан захищає пристрій від надмірного тиску.
Простота управління
Маневреність цього водонагрівача забезпечується зрозумілим механічним управлінням. Регулятор температури знаходиться під кришкою, що робить його доступним і зручним у використанні. До того ж, є індикатор включення, індикатор нагріву та стрілочний термометр для зручності контролю.
Монтаж і компактність
Водонагрівач Ariston SG1 призначений для вертикального монтажу. Завдяки класичній циліндричній формі та компактним розмірам, його легко розмістити навіть у малогабаритних приміщеннях. Бризгозахищений корпус сприяє максимально ефективній експлуатації, адже це забезпечує захист від вологи.
Завдяки технологічним рішенням та простоті у використанні, електричний водонагрівач Ariston SG1 стане надійним помічником у вашій оселі, дозволяючи насолоджуватися гарячою водою без затримок.
| Артикул | SG1 50 V |
|---|---|
| Габариты | 450 х 543 х 480 мм |
| Гарантия | 24 мес. |
| Диапазон высоты | 51-69.9 см |
| Диапазон глубины | 41-50 см |
| Диапазон ширины | 41-50 см |
| Дисплей | есть |
| Защита | есть |
| Защита от перегрева | отсутствует |
| Количество Тэнов | 1 |
| Максимальная температура нагрева | 75°C |
| Материал бака | эмалированная сталь |
| Мощность | 1500 Вт |
| Объем | 50 л |
| Поддержка Wi-Fi | нет |
| Таймер | нет |
| Тип Водонагревателя | накопительный |
| Тип ТЭНа | мокрый (открытый) ТЭН |
| Тип управління | механическое |
| Тип установки | настенная |
| Турборежим | нет |
| Установка | вертикальное |
| Форма | цилиндрическая |
| Цвет | белый |
| Вага | 15.6 кг |
| Внутреннее покрытие бака | эмалированная сталь |
| Время первоначального нагрева | 1 ч 45 мин |
| Диапазон мощностей | 1500-1999 Вт |
| Диапазон объёмов | 50-79 л |
| Подвод труб | нижний |
-
Відгуків про цей товар ще не було.
-
Ще не було запитань