    Веревка динамическая Tendon Smart 10.5 STD 70 м (1033-TND D105TS41S070C)
      • Акції та Знижки
    • Мотузкові вироби
      • Брудозахисні покриття
      • Годинники для дому
      • Господарський інвентар
      • Дверна фурнітура та ролети
      • Декор для дому
      • Домашній текстиль
      • Зоотовари
      • Каміни, печі, сауни
      • Килимові вироби
      • Колекціонування
      • Матраци
      • Меблі
      • Мотузкові вироби
      • Побутова хімія
      • Посуд
      • Різне для дому
      • Розумний будинок
      • Тепла підлога
      • Техніка захисту інформації
      • Футони та топери
      • Хобі, рукоділля та творчість
      • Штучні рослини
      • Часы
      • Ковры
      • Церковная утварь
    • Мотузки
      • Канати
      • Мотузки
      • Стрічки
      • Стропи
      • Шнури
      • Шпагати
      • Грузовые стропы
    Купити
    На складі Код товару: 1033-TND D105TS41S070C
    Tendon Виробник
    Швидке замовлення
    Продавець товару: Hubber
    Виробник: Tendon
    Характеристики
    Артикул1033-TND D105TS41S070C Діаметр (мм)10.5 Длина бухты (м)70
    Тип динамической веревкиОдинарная Тип продукцииДинамическая веревка ЦветЖелтый
    Опис
    Динамічна веревка Tendon Smart 10.5 mm - це відмінна якісна класика з довговічною міцністю. Ця веревка є аналогічною моделі Tendon Ambition 10.5 мм, за винятком відсутності пропитки. Однак це не завадило нікому вибрати саме Smart.
    Характеристики продукту
      Діаметр: 10.5 мм
    • Довжина: 70 м
    • Кількість UIAA рывков: 7
    • Сила рывка: 8,6 kN
    • Статичне подовження: 8%
    • Динамічне подовження: 35%
    • Зсув оплітки: 0 мм