| Автоотключениеесть | АртикулBHS375/00 | Время нагрева60 сек |
| Гарантия12 мес. | Довжина шнура1.8 м | Индикация нагреванет |
| Ионизацияесть | Количество температурных режимов2 | Материал покрытиякерамика, кератин |
Утюжок для волос Philips BHS375/00
Довгі пластини 100 мм забезпечують найкращий контакт з волоссям, що дозволяє швидше і легше виравнювати їх. Цей інструмент — ваш вірний помічник у створенні ідеальної укладки без зайвих зусиль.
Технологія ThermoProtect
Інноваційна технологія ThermoProtect забезпечує рівномірний нагрів пластин, щоб захистити волосся від перегріву. Ви можете бути впевнені, що ваша шевелюра не постраждає під час укладки.
Керамічні пластини з кератиновим покриттям
Ці керамічні пластини з кератиновим покриттям легко ковзають по волоссям, що спрощує процес створення укладки. Ваша зачіска виглядатиме натурально глянцевою, а ви зможете з легкістю домогтися бажаного результату.
Температурний діапазон до 220° C
Температурний діапазон до 220° C забезпечує тривалий ефект укладки з мінімальним ризиком пошкодження волосся. Ви завжди зможете підібрати режим, що підходить саме для вашого типу волосся.
2 температурних режими
Утюжок має два температурних режими: низька температура ідеально підходить для остаточних штрихів та укладки без пошкодження волосся, тоді як висока температура забезпечить довготривалий ефект. Це ваш шанс завжди виглядати бездоганно!
Із Philips BHS375/00 ви отримаєте не лише стильну укладку, а й дбайливу турботу про ваше волосся. Зробіть кожен момент привабливим!
| Автоотключение | есть |
|---|---|
| Артикул | BHS375/00 |
| Время нагрева | 60 сек |
| Гарантия | 12 мес. |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Индикация нагрева | нет |
| Ионизация | есть |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Материал покрытия | керамика, кератин |
| Мощность | 50 Вт |
| Размеры пластин (ДхШ) | 28 мм |
| Робоча температура | 180-220°C |
| Тип | Выпрямители |
| Цвет | черный с розовым |
| Вращающийся шнур | есть |
| Гофре | нет |
| Петля для подвешивания | есть |
| Подача пара | нет |
-
Відгуків про цей товар ще не було.
-
Ще не було запитань