    Телевізор Artel "A55LU8500" DARK-GREY (Т2, Smart TV, 4К)
      • Акції та Знижки
    • ТБ, Аудіо/Відео, Фото
      • ТБ, Аудіо/Відео, Фото
      • Телефони, навушники, GPS
    • Телевізори
      • Аксесуари для телевізорів
      • Аудіо, домашні кінотеатри
      • Телевізори
      • Фото і відео
    Купити
    Немає в наявності
    Нет в наличии Код товару: 30330
    Artel Виробник
    Продавець товару: Hubber
    Виробник: Artel
    Характеристики
    DVB-CТак DVB-SТак DVB-S2Так
    DVB-TТак DVB-T2Так SmartTVТак
    Wi-FiТак Артикул30330 ВиробникArtel
    Опис
    Неймовірна якість зображення
    Характеристики
    DVB-C Так
    DVB-S Так
    DVB-S2 Так
    DVB-T Так
    DVB-T2 Так
    SmartTV Так
    Wi-Fi Так
    Артикул 30330
    Гарантія, міс 12
    Діагональ екрана 55"
    Об'єм оперативної пам'яті 2 Гб
    Операційна система Android TV
    Потужність динаміків 2 x 12 Вт
    Разъемы 3 x HDMI, 2 x USB
    Розмір без підставки 714,6 x 1230 x 74,2 мм
    Споживана потужність 140 Вт
    Страна Узбекистан
    Технології звуку Dolby Vision, Dolby Atmos
    Цвет Темно-сірий
    Вага 13,5 кг
    Розмір 772,5 x 1230 x 267,5 мм