| Артикулlsb-lens-240W | Гарантия12 месяцев | Длинна, мм1370 |
| КорпусЧерный | Мощность, W240 | Размеры1370x80x75 мм |
| Световой поток20160 | Страна-производитель товараКитай | Тип диодовCREE XML |
Світлодіодна фара-люстра StarLight 240W
Світлодіодна фара StarLight — це innovation в світі автомобільних освітлювальних систем. Вона забезпечує високі характеристики освітлення і завдяки своєму якісному виконанню підходить для використання на найрізноманітніших транспортних засобах, від легкових автомобілів до великих позашляховиків.
Переваги використання
Ця фара формує правильну світло-тіньову границю, що виключає сліпучий ефект для інших учасників дорожнього руху. Завдяки впровадженню новітніх технологій та преміум-світлодіодів, вдається досягти максимального світлового потоку. У виробництві використовуються виключно якісні компоненти, що дозволяє експлуатувати пристрій в будь-яких умовах.
Надійність та технології
Використання сучасної світлодіодної технології, вакуумно-металізованих відбивачів, CEA радіатора та електронної системи управління температурним режимом робить цю farу максимально продуктивною. Корпус виготовлений з авіаційного алюмінію, а скло — з полікарбонату, що гарантує тривалу роботу навіть у найскладніших умовах.
Технічні характеристикі
- Кількість елементів: 24;
- Сумарна потужність: 240 Вт;
- Робоча напруга: 10-30 В;
- Ступінь водонепроникності: IP68;
- Колірна температура: 6000K;
- Матеріал корпусу: авіаційний алюміній, покритий порошковою фарбою;
- Матеріал скла: полікарбонат;
- Монтажний кронштейн: з нержавіючої сталі, покритий порошковою фарбою;
- Ресурс роботи: 30000 годин;
- Світловий потік: 20160 Лм;
- Розміри (ДхШхВ): 1370x80x75 мм;
Тип світлодіода: CREE XML;
З світлодіодною фарою StarLight ви отримуєте не лише надійність, але й стильний дизайн, що підходить для будь-якого автомобіля. Попробуйте вже зараз і переконайтеся у всіх перевагах!
| Артикул | lsb-lens-240W |
|---|---|
| Гарантия | 12 месяцев |
| Длинна, мм | 1370 |
| Корпус | Черный |
| Мощность, W | 240 |
| Размеры | 1370x80x75 мм |
| Световой поток | 20160 |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип диодов | CREE XML |
| Цветовая температура | 6000 K |
| Напряжение, V | 10-30 |
-
Відгуків про цей товар ще не було.
-
Ще не було запитань