| АртикулSB-60W | Выходная мощность, Вт60 | Выходное напряжение, В5,18 |
| Выходной ток4 | Гарантия12 месяцев | Защита отСолнечной энергии |
| Количество портов USB3 (2USB+1DC) | Подходит для зарядкителефоны, Ноутбуки, планшеты, GPS-навигаторы, powerbank | ПроизводительКВАНТ |
Портативна сонячна батарея для ваших гаджетів - найкраще переносне зарядне пристрій для телефонів і планшетів
Вам може трапитися ситуація, коли немає можливості підзарядити ваш улюблений гаджет від мережі. Маючи переносну сонячну батарею, ви завжди будете на зв'язку з рідними та близькими. Це особливо актуально в умовах нестабільної ситуації в країні. Навіть якщо раптом стануться веерні відключення електрики, з сонячною батареєю ви можете не переживати — завжди зможете підзарядити свій телефон чи інший USB пристрій.
Портативні складні сонячні батареї можуть заряджати різні USB-пристрої, такі як:
- ноутбуки;
- планшети;
- GPS-навігатори;
- powerbank.
телефони;
Чому саме зарядні пристрої на сонячних батареях?
Сонячна зарядка — це екологічно чистий, зручний та незамінний пристрій. Вона не потребує спеціальних знань або навичок для використання і може працювати навіть без прямого сонячного світла. Просто розкрийте її, підключіть USB до пристрою, який хочете зарядити, і чекайте на початок зарядки. Це переносне зарядне пристрій підходить як для роботи, так і для відпочинку: його можна назвати сонячною батареєю для туризму, оскільки воно має такі переваги, як:
- гнучкість;
- водонепроникність;
- компактність;
- невеликі розміри;
- легка вага.
протикостійкість;
Пристрій оснащене трьома інтерфейсами для зарядки: 2 USB порти по 5 вольт кожен і один інтерфейс 18 вольт для зарядки ноутбуків та зарядних станцій.
Розміри:
- Розмір у складеному положенні: 420×270×50 мм;
- Розмір однієї панелі: 410×270×5 мм;
- Розмір у розкладеному положенні: 420×900×5 мм;
Розмір упаковки: 450×310×60 мм;
Комплект постачання:
- Micro USB кабель;
- Кабель для 18-ти вольтової зарядки;
- Карабіни;
- Посібник користувача.
Зарядний пристрій на сонячних панелях КВАНТ SB-60W;
| Артикул | SB-60W |
|---|---|
| Выходная мощность, Вт | 60 |
| Выходное напряжение, В | 5,18 |
| Выходной ток | 4 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Защита от | Солнечной энергии |
| Количество портов USB | 3 (2USB+1DC) |
| Подходит для зарядки | телефоны, Ноутбуки, планшеты, GPS-навигаторы, powerbank |
| Производитель | КВАНТ |
| Размеры | 420х900х5 мм |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Внешняя солнечная батарея |
| Цвет | Черный |
| Вага | 2,25 кг |
-
Відгуків про цей товар ще не було.
-
Ще не було запитань