| АртикулSB-100W | Выходная мощность, Вт100 | Выходное напряжение, В5,18 |
| Выходной ток4 | Гарантия12 месяцев | Защита отСолнечной энергии |
| Количество портов USB3 (2USB+1DC) | Подходит для зарядкителефоны, Ноутбуки, планшеты, GPS-навигаторы, powerbank | ПроизводительКВАНТ |
Портативна сонячна батарея для ваших гаджетів - найкраще переносне зарядне пристрій для телефонів і планшетів
Ви можете опинитися у ситуації, коли немає можливості зарядити ваш улюблений гаджет від мережі. Маючи портативну сонячну батарею, ви завжди будете на зв'язку зі своїми близькими. Це особливо актуально в умовах сьогоднішньої нестабільної обстановки. Навіть якщо раптом стануться відключення електроенергії, з сонячною батареєю ви можете цього не боятися — завжди зможете підзарядити свій телефон чи інший USB-пристрій.
Кому підходять портативні складні сонячні батареї?
Ці пристрої можуть заряджати різні USB-устрій, такі як:
- ноутбуки;
- планшети;
- GPS-навігатори;
- powerbank.
телефони;
Чому варто вибрати зарядні пристрої на сонячних батареях?
Сонячна зарядка - це екологічно чистий, зручний і незамінний пристрій. Вона не вимагає спеціальних знань для експлуатації і може працювати навіть без прямого сонячного світла. Просто розкрийте її, підключіть USB до пристрою, який хочете зарядити, і чекайте початку зарядки. Це переносне зарядне пристрій підходить як для роботи, так і для відпочинку, зокрема для туризму, завдяки таким характеристикам:
- гнучкість;
- водонепроникність;
- компактність;
- маленькі габарити;
- легка вага.
протидія ударам;
Характеристики сонячної батареї
Пристрій оснащено трьома інтерфейсами для зарядки: два USB порти по 5 вольт кожен та один інтерфейс на 18 вольт для зарядки ноутбуків і зарядних станцій.
- Розмір в складеному стані: 420 x 270 x 50 мм;
- Розмір однієї панелі: 410 x 270 x 5 мм;
- Розмір в розкладеному стані: 420 x 1500 x 5 мм;
Розмір упаковки: 450 x 310 x 60 мм;
Комплект поставки
- Micro USB кабель;
- Кабель для 18 вольтової зарядки;
- Карабіни;
- Посібник користувача.
Зарядний пристрій на сонячних панелях КВАНТ SB-100W
| Артикул | SB-100W |
|---|---|
| Выходная мощность, Вт | 100 |
| Выходное напряжение, В | 5,18 |
| Выходной ток | 4 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Защита от | Солнечной энергии |
| Количество портов USB | 3 (2USB+1DC) |
| Подходит для зарядки | телефоны, Ноутбуки, планшеты, GPS-навигаторы, powerbank |
| Производитель | КВАНТ |
| Размеры | 420х1500х5 мм |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Внешняя солнечная батарея |
| Цвет | Черный |
| Вага | 3 кг |
-
Відгуків про цей товар ще не було.
-
Ще не було запитань