Штатна магнітола Lesko 10.36" Opel Vivaro A Рестайлінг 2006-2014 4/64 QLED CarPlay 4G Wi-Fi GPS 360 Prime (11614-82530)
15699.00 грн
18839.00 грн
Штатна магнітола Lesko 10.36" Opel Vivaro A Рестайлінг 2006-2014 4/64 QLED CarPlay 4G Wi-Fi GPS 360 Prime (11614-82530)
Продавець товару: Hubber
Виробник: Lesko
Характеристики
| DSPЕсть DSP/RDS | USB-интерфейсДа | Артикул11614-82530 |
| Версия Android13 | Версия Bluetooth5.1 | Встроенная память64 ГБ |
| Входы и выходыВидеовыход/Аудиовыход | Гарантия12 месяцев | Диагональ экрана10.36" |
Знайшли дешевше?
Введіть адресу доставки
Опис
Штатна магнітола Lesko 10.36" для Opel Vivaro A (Рестайлінг 2006-2014)
Сенсорний дисплей та система Android забезпечують зручний і простий доступ до всіх функцій магнітоли. Створюйте списки відтворення, відкривайте файли різних типів прямо на екрані, налаштовуйте відображену інформацію та користуйтеся навігацією. Усе це стало можливим завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу.
Яскравий QLED дисплей
Чіткий QLED дисплей та технологія квантових точок забезпечують вражаючу передачу кольору. Завдяки використанню нанокристалів, ця магнітола дає змогу насолоджуватися насиченими й реалістичними зображеннями із глибокими та точними кольорами.
Цифровий сигнальний процесор (DSP)
У цьому пристрої Цифровий сигнальний процесор (DSP) відповідає за оптимізацію звучання з урахуванням акустичних особливостей салону вашого автомобіля. DSP обробляє аудіосигнал за допомогою:
випрямлення сигналу;
Корекція акустичних характеристик
Аудіосистема здатна вирішувати такі проблеми, як відбиття, резонанси та нерівномірні частотні характеристики. Завдяки алгоритмам корекції простору, магнітола аналізує акустичні характеристики кабіни та забезпечує якісне відтворення звуку в авто, що підвищує комфорт прослуховування для всіх пасажирів.
3D Навігація в реальному часі
Ця магнітола має функцію навігації, тому на екрані ви можете бачити тривимірну карту в реальному часі. Вона відображає актуальний стан транспортного засобу, зазначає дороги та об’єкти навколо, пропонуючи навігаційні підказки.
Візуалізація прибірної панелі
Магнітола включає візуалізацію таких елементів, як спідометр, тахометр та індикатор пального, що дозволяє вам слідкувати за всіма показниками в реальному часі.
Потужність та продуктивність
Магнітола виступає як потужний центр для виконання повсякденних завдань. Завдяки потужному процесору, 4 Гб оперативної памʼяті та 64 Гб вбудованої пам’яті ви зможете легко виконувати навіть вимогливі завдання. Активна система охолодження запобігає перегріву процесора, що гарантує стабільну роботу.
Підключення до смартфону
Ваша магнітола підтримує CarPlay та Android Auto, що дозволяє підключати смартфон для обміну даними без необхідності переміщувати файли. Це створює зручність використання додатків, встановлених на вашому телефоні, так, ніби вони вже інтегровані у магнітолу.
Характеристики Штатна магнітола Lesko 10.36" Opel Vivaro A Рестайлінг 2006-2014 4/64 QLED CarPlay 4G Wi-Fi GPS 360 Prime (11614-82530)
Характеристики
| DSP | Есть DSP/RDS |
|---|---|
| USB-интерфейс | Да |
| Артикул | 11614-82530 |
| Версия Android | 13 |
| Версия Bluetooth | 5.1 |
| Встроенная память | 64 ГБ |
| Входы и выходы | Видеовыход/Аудиовыход |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана | 10.36" |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Мощность | 45 Вт |
| Наличие Wi-Fi | Да |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Операционная система | Android |
| Поддерживаемые форматы | AVI/MP3/MPEG1/FLAC/WMA/APE/MPEG4/WAV/JPEG/MPEG2 |
| Порт для SD-карты | Нет |
| Процессор | Unisoc UIS78625 |
| Рабочее напряжение | DC12 В |
| Разрешение экрана | 2000 x 1200 px |
| Сенсорный экран | Да |
| Совместимость | Opel Vivaro A Рестайлинг 2006-2014 |
| Тип матрицы | QLED |
| Тип охлаждения | Активный (кулер) |
| Тип экрана | Сенсорный |
| Типоразмер | 2 DIN |
| Sim-лоток | Да |
| Розмір | 14.5 x 25 см |
| TV-тюнер | Нет |
| Графический ускоритель | MALI-G52 |
| Наличие Bluetooth | Да |
| Звуковой чип | TDA7708 |
| Наличие GPS-модуля | Да |
| Передняя панель | Несъемная |
| Архитектура ядра | 2х ARM Cortex-A75 + 6х ARM Cortex A55 2.00 GHz |
| Рабочие диапазоны частот | AM/FM |
| Поддержка 4G | Да |
| Усиление басов | Да |
| Функция записи | Да |
Відгуки 0
-
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді 0
-
Ще не було запитань
Рекомендуємо
Виберіть обов’язкові опції
Швидке замовлення