    Сдвоєне большегрузне колесо KAMA з поліуретану з гальмом 251 мм (4604-DSTR-251-B)
      • Акції та Знижки
    • Складське обладнання
      • LED вивіски
      • Автомати для води
      • Аксесуари для торговельного та виставкового обладнання
      • Клінінгове обладнання
      • Металеві меблі
      • Обладнання для салонів краси
      • Обладнання та матеріали для сувенірної продукції
      • Організація дорожнього руху
      • Промислове обладнання
      • Промислове швейне обладнання
      • Сільське господарство
      • Системи охорони та безпеки
      • Складське обладнання
      • Сміттєві контейнери
      • Торгове обладнання
      • Хімічна сировина
      • Пластикова тара
      • Лабораторне обладнання
      • Мішки та сумки для грошей
    • Візки
      • Візки
      • Контейнери
      • Складські стелажі
    • Колеса для візків
      • Колеса для візків
      • Складські візки
    Сдвоєне большегрузне колесо KAMA з поліуретану з гальмом 251 мм (4604-DSTR-251-B) 0 31211.00 грн
    Купити
    На складі Код товару: 464251
    KAMA Виробник
    Швидке замовлення
    Продавець товару: Hubber
    Виробник: KAMA
    Назначениепромышленное Типодинарные Тип крепления колесакронштейн
    Опис
    Технічні характеристики
    Діаметри коліс: 125мм, 150мм, 160мм, 200мм, 250мм, 300мм, 350мм.
    Кронштейн Double Strong
    З 2012 року поворотний кронштейн на діаметрах від 125 до 500 мм може бути оснащений тормозною системою, що робить його ще більш універсальним у використанні.
    Розміри
    Діаметр колеса, мм
    Габарити площадки, мм
    Відстань між центрами кріпильних отворів, мм
    Загальна висота, мм
    Грузопідйомність, кг
    251
    330