    Сдвоене велике вантажне колесо KAMA з поліуретану з гальмом 200 мм (4604-DSTR-200-B)
      • Акції та Знижки
    • Складське обладнання
      • LED вивіски
      • Автомати для води
      • Аксесуари для торговельного та виставкового обладнання
      • Клінінгове обладнання
      • Металеві меблі
      • Обладнання для салонів краси
      • Обладнання та матеріали для сувенірної продукції
      • Організація дорожнього руху
      • Промислове обладнання
      • Промислове швейне обладнання
      • Сільське господарство
      • Системи охорони та безпеки
      • Складське обладнання
      • Сміттєві контейнери
      • Торгове обладнання
      • Хімічна сировина
      • Пластикова тара
      • Лабораторне обладнання
      • Мішки та сумки для грошей
    • Візки
      • Візки
      • Контейнери
      • Складські стелажі
    • Колеса для візків
      • Колеса для візків
      • Складські візки
    Купити
    На складі Код товару: 464200
    KAMA Виробник
    Швидке замовлення
    Продавець товару: Hubber
    Виробник: KAMA
    Назначениепромышленное Типодинарные Тип крепления колесакронштейн
    Опис
    Технічні характеристики колеса:
      Діаметр коліс: 125 мм, 150 мм, 160 мм, 200 мм, 250 мм, 300 мм, 350 мм
    Кронштейн Double Strong:
    Додаткова інформація:
    Основні технічні параметри:
    Діаметр колеса, мм200
    Загальна висота, мм255