    Радіоконтролер Yli Electronic WBK 400-1-12
      • Акції та Знижки
    • Системи охорони та безпеки
      • LED вивіски
      • Автомати для води
      • Аксесуари для торговельного та виставкового обладнання
      • Клінінгове обладнання
      • Металеві меблі
      • Обладнання для салонів краси
      • Обладнання та матеріали для сувенірної продукції
      • Організація дорожнього руху
      • Промислове обладнання
      • Промислове швейне обладнання
      • Сільське господарство
      • Системи охорони та безпеки
      • Складське обладнання
      • Сміттєві контейнери
      • Торгове обладнання
      • Хімічна сировина
      • Пластикова тара
      • Лабораторне обладнання
      • Мішки та сумки для грошей
    • Системи контролю-керування доступом
      • Відеоспостереження
      • Дверні дзвінки
      • Домофони
      • Сигналізація
    • Комплекти СКУД
      • Біометричні системи
      • Електрозамки
      • Зчитувачі карток доступу
      • Кнопки виходу
      • Кодова клавіатура
      • Комплекти СКУД
      • Комплектуючі для СКУД
      • Лічильники відвідувачів
      • Турнікети
      • Устаткування для турнікетів
    Купити
    На складі Код товару: 2868
    Yli Electronic Виробник
    Швидке замовлення
    Продавець товару: Hubber
    Виробник: Yli Electronic
    Характеристики
    Max количество идентификаторов29 Артикул2868 ВидРадиоконтроллеры
    Гарантия12 месяцев Дальность действия50 м Диапазон рабочих температур-20°C ~ +50°C
    Опис
      Дальність дії: до 50 м
    • Частота передачі: 433.92 MHz
    • Живлення: DC 12V/12mA
    • Виходи: NO/NC/COM
    • Тип батареї для брелока: 27А
    • Габарити: 60x42x28 мм
    Характеристики
    Max количество идентификаторов 29
    Артикул 2868
    Вид Радиоконтроллеры
    Гарантия 12 месяцев
    Дальность действия 50 м
    Диапазон рабочих температур -20°C ~ +50°C
    Индикация Световая
    Интерфейс Проводной/Беспроводной
    Рабочая частота 433 МГц
    Размеры 60x42x28 мм