    Перетворювач напруги UKC 1 кВт 1000Вт 12V 220V інвертор (SSK12V-1000W)
      • Акції та Знижки
    • Інструменти та обладнання
      • Інструменти та обладнання
      • Авто та мото
      • Бензонасоси
      • Блоки запобіжників
      • Дросельні заслінки
      • Електричні склопідйомники
      • Електробензонасоси
      • Електронні блоки керування
      • Зчеплення та КПП
      • Карбюратори
      • Лінзи у фари
      • Регулятори напруги
      • Силіконові мастила
      • Спецтехніка
      • Шини та диски
    • Радіодеталі
      • Інструменти
      • Витратний матеріал до інструменту та приладдя
      • Електроінструмент
      • Електромеханічні вироби
      • Електромонтажне обладнання
      • Електромонтажний інструмент
      • Запчастини для електро та бензоінструменту
      • Підшипники
      • Радіодеталі
      • Ручний інструмент
      • Спецвзуття
      • Сходи, драбини, помости
      • Устаткування
      • Лестницы, стремянки, подмосты
    • Активні компоненти
      • Активні компоненти
      • Акустичні пристрої та датчики
      • Пасивні компоненти
    • Мікросхеми
      • Мікросхеми
    • Перетворювачі
      • Джерела живлення
      • Мікроконтролери
      • Підсилювачі
      • Перетворювачі
    Перетворювач напруги UKC 1 кВт 1000Вт 12V 220V інвертор (SSK12V-1000W) 0 1150.00 грн
    Купити
    Хіт продажів Немає в наявності
    Нет в наличии Код товару: SSK12V-1000W
    UKC Виробник
    Продавець товару: Hubber
    Виробник: UKC
    Характеристики
    АртикулSSK12V-1000W Количество аналоговых входов1 Мощность1000Вт
    Номинальное входное напряжение12 В Номинальное выходное напряжение220~240 В Страна производителяКитай
    Опис
    Автомобільний інвертор Powerone 1000W – це надійний і потужний перетворювач постійного струму в змінний. Завдяки цьому пристрою, ви зможете перетворювати напругу 12 В від автомобільного акумулятора у стандартну напругу 220 В, що робить його ідеальним рішенням для використання у подорожах.
    Powerone 1000W призначений для зарядки та експлуатації різноманітних електроприладів. Завдяки високій потужності до 1000 Вт, ви можете підключати такі пристрої як ноутбуки, телефони, камери, аудіо- та відеотехніку, а також побутову електроніку. Просто підключіть інвертор до акумулятора вашого автомобіля і насолоджуйтесь комфортом використання звичних пристроїв навіть у дорозі.
    Особливості Powerone 1000W:
      Виробник: Китай
    • Номінальне вхідне напруження: 12 В
    • Номінальна потужність: 1000 Вт
    • Вихідна напруга: 220~240 В
    • Частота: 50 Гц
    • ККД: не менше 90%
    • Форма вихідного напруги: апроксимована синусоїда
    • Температурний діапазон: від -30°C до +50°C
    Переваги використання:
    - Зручність підключення: швидке та легке підключення до акумулятора автомобіля.
    - Портативність: компактний розмір дозволяє легко транспортувати інвертор.
    Характеристики
    Артикул SSK12V-1000W
    Количество аналоговых входов 1
    Мощность 1000Вт