| Автоотключениеесть | АртикулQT2020E0 | Вертикальное отпариваниеесть |
| Гарантия24 мес. | Диапазон мощности2001-2200 Вт | Довжина шлангу1.7 м |
| Довжина шнура1.9 м | Дополнительные насадкищетка для ткани | Защита от накипиесть |
Tefal IXEO Power QT2020: Ідеальна гладильна система
Tefal IXEO Power QT2020 — це унікальна гладильна система, яка поєднує в собі функції праски, парового відпарювача та гладильної дошки Smart Board для горизонтальної та вертикальної глажки. Компактний, а також стильний і ергономічний дизайн цього приладу забезпечує легкість в експлуатації та бездоганний вигляд щодня!
Потужність та ефективність
Маючи потужність у 2170 Вт та тиск пари в 5.8 бар, Tefal IXEO Power миттєво розгладжує навіть найжорсткіші складки на одязі. Довгий шнур живлення (1.90 метра) дозволяє використовувати систему як в домашніх умовах, так і в ательє. А знімний резервуар для води об'ємом 1.1 літра робить її ще більш зручною у використанні.
Гігієна та безпека
Супермощний пар, який виробляє Tefal IXEO QT2020, знищує 99.9% мікробів та бактерій, а також ефективно усуває небажані запахи. Це означає, що ваш одяг завжди буде свіжим і гігієнічним. Прилад можна використовувати навіть для дезінфекції дитячих іграшок і м'яких меблів, не боячись пошкодити їхній вигляд.
Технологія Smart Protect
Якщо ви гладите одяг з шовку або трикотажу, будьте впевнені, що з вбудованою технологією Smart Protect ваші тканини буде у безпеці. Tefal IXEO QT2020 — це комфортне, швидке та зручне рішення для будь-якого дому!
Новий рівень глажки від Tefal
Tefal IXEO Power відкриває принципово новий рівень глажки завдяки поєднанню високого тиску пари та інтегрованої гладильної дошки Smart Board. Ця система дозволяє вам витрачати вдвічі менше часу на освіження ваших сорочок. Вам лише потрібно всього 70 секунд, щоб прилад був готовий до роботи!
Універсальність використання
Вбудована 3-позиційна дошка дозволяє гладити горизонтально, вертикально або під кутом 30 градусів. Легка конструкція насадки для відпарювання (вдвічі легша за звичайну праску) гарантує справжній комфорт у використанні. Із завдяки технології Smart Protect, можна гладити без додаткових налаштувань і ризику пошкодження тканини.
Tefal IXEO Power QT2020 — це справжня революція в догляді за одягом: швидко, зручно і потужно!
| Автоотключение | есть |
|---|---|
| Артикул | QT2020E0 |
| Вертикальное отпаривание | есть |
| Гарантия | 24 мес. |
| Диапазон мощности | 2001-2200 Вт |
| Довжина шлангу | 1.7 м |
| Довжина шнура | 1.9 м |
| Дополнительные насадки | щетка для ткани |
| Защита от накипи | есть |
| Материал подошвы | нержавеющая сталь |
| Мощность | 2170 Вт |
| Объем резервуара для воды | 1.1 л |
| Паровой удар | 200 г/мин |
| Постоянная подача пара | 90 г/мин |
| Размеры | 80 х 36.5 х 53 см |
| Система 'капля-стоп' | есть |
| Система самоочистки | нет |
| Цвет | черный |
| Вага | 13 кг |
| Вертикальная гладильная доска | есть |
| Вращение шнура на 360° | отсутствует |
| Регулятор подачи пара | нет |
| Время нагрева воды | 70 сек |
| Регулирование температуры | отсутствует |
| Стойка-вешалка | нет |
| Тип отпаривателя | стационарный |
| Постоянный пар | есть |
| Основная насадка | прямое испарение+глажка с паром |
| Съемный резервуар для воды | есть |
| Термоперчатка | нет |
-
Відгуків про цей товар ще не було.
-
Ще не було запитань