| Артикул2376-5676 | Висота (мм)280 | Гарантия1 месяц |
| КомплектацияСекатор Корнеудалитель Совок широкий Совок узкий Пульверизатор Грабли Чемодан | Материал рабочей частиНержавеющая сталь | Материал ручкиПластик |
| ТипНаборы | Товщина (мм)74 | ЦветЧерно-зеленый |
Набір садових інструментів ZHENJIE GT-003 (10 шт)
Пропонуємо вам функціональний набір садових інструментів ZHENJIE GT-003, що включає 10 необхідних інструментів для роботи в саду та на городі. У комплекті:
- Секатор для обрізки рослин
- Пульверизатор для обприскування
- Корневидалювальник для легкого видалення коренів
- Граблі для розгладження ґрунту
- Широкий совок для збору землі та інших матеріалів
- Узкий совок для точних робіт
- Садові ножиці для обробки рослин
- Маленька лопата – штик, і
- Маленька лопата-совок для маленьких ділянок.
Бокс для зручного зберігання інструментів
Переваги роботи в саду
Не секрет, що неспішна та вдумлива робота у саду не лише приносить плоди, але й покращує ваше самопочуття. Це свого роду терапія, яка заряджає вас енергією та позитивом.
Екологічні плоди своїми руками
Коли ви вирощуєте овочі та фрукти самостійно, ви отримуєте натуральну продукцію з мінімальним використанням хімічних добрив. Ваш урожай поповнить стіл не лише смаковими якостями, але й здоров'ям для вас та вашої родини.
Обираючи набір інструментів ZHENJIE GT-003, ви отримуєте все необхідне для комфортної праці в саду та можливість насолоджуватися результатами своїх зусиль. Не звикли до грубих засобів? Цей набір створений для максимальної зручності!
| Артикул | 2376-5676 |
|---|---|
| Висота (мм) | 280 |
| Гарантия | 1 месяц |
| Комплектация | Секатор Корнеудалитель Совок широкий Совок узкий Пульверизатор Грабли Чемодан |
| Материал рабочей части | Нержавеющая сталь |
| Материал ручки | Пластик |
| Тип | Наборы |
| Товщина (мм) | 74 |
| Цвет | Черно-зеленый |
| Ширина (мм) | 370 |
| объем пульверизатора | 100 мл |
| длина рабочей части секатора | 7.7 см |
| длина рабочей части садовых ножниц | 14.5 см |
| ширина лопаток | Широкий: 8.5 см, Узкий: 6.5 см |
-
Відгуків про цей товар ще не було.
-
Ще не було запитань