Мікрохвильова піч Samsung MS23A7118AK/UA
Продавець товару: Hubber
Виробник: Samsung
Характеристики
| АртикулMS23A7118AK/UA,MS23A7118AK/UA | Внутреннее покрытие камерыбиокерамика | Габариты (ВхШхГ)489 х 275 х 346 мм |
| Гарантия12 мес. | Диаметр поддона28.8 см | Дисплейесть |
| Категория5 | Мощность гриля- | Мощность СВЧ800 Вт |
Знайшли дешевше?
Введіть адресу доставки
Опис
Система тройного розподілу хвиль
Переконайтеся, що все, що ви готуєте, ідеально прожарене. Унікальна Система тройного розподілу хвиль забезпечує розподіл хвиль у трьох напрямках, так що вони досягають кожного куточка та проникають у їжу з різних боків. Це гарантує, що продукти готуються значно ретельніше і рівномірніше.
Біокерамічне покриття - 10 років гарантії
Прибирати після приготування стає набагато легше. Його гладка поверхня дозволяє очищувати без використання агресивних миючих засобів. Німецький інститут Гогенштейна підтвердив, що покриття має антимікробні властивості і видаляє 99,9% бактерій. Крім того, покриття не втрачає кольору навіть після тривалої експлуатації, не підлягає корозії, не дряпається та служить довго.
Характеристики Мікрохвильова піч Samsung MS23A7118AK/UA
Характеристики
| Артикул | MS23A7118AK/UA,MS23A7118AK/UA |
|---|---|
| Внутреннее покрытие камеры | биокерамика |
| Габариты (ВхШхГ) | 489 х 275 х 346 мм |
| Гарантия | 12 мес. |
| Диаметр поддона | 28.8 см |
| Дисплей | есть |
| Категория | 5 |
| Мощность гриля | - |
| Мощность СВЧ | 800 Вт |
| Объем | 23 л |
| Размеры ниши для встраивания (ВxШxГ) | нет данных |
| Тип | Обычная (соло) |
| Тип гриля | нет |
| Тип открытия дверцы | С помощью кнопки |
| Тип управління | Сенсорное (электронное) |
| Цвет | черный |
Відгуки 0
-
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді 0
-
Ще не було запитань