Мікрохвильова піч LG MH6595CIS
Продавець товару: Hubber
Виробник: LG
Характеристики
| АртикулMH6595CIS,MH6595CIS | Внутреннее покрытие камерыантибактериальное | Гарантия24 мес. |
| Диаметр поворотного стола29,2 см | Дисплейесть | Мощность гриля900 Вт |
| Объем25 л | Потужність (Вт)1150 Вт | Типс грилем |
Знайшли дешевше?
Введіть адресу доставки
Опис
Мікрохвильова піч LG MH6595CIS
Мікрохвильова піч LG MH6595CIS вражає своїм стильним зовнішнім виглядом у сріблястому кольорі, що дозволяє їй без зусиль вписатися в будь-який інтер'єр. Її лаконічний дизайн поєднує строгі лінії та м'які, округлі форми, що надає пристрою привабливого вигляду.Якість та надійністьКорпус цієї моделі виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі, що забезпечує міцність та довговічність конструкції. Завдяки спеціально розташованим підставкам у нижній частині, піч не ковзає під час експлуатації, що забезпечує зручність і безпеку використання.
Зручне управлінняПанель управління LG MH6595CIS обладнана компактним цифровим дисплеєм і сенсорними кнопками. Інтуїтивно зрозумілі піктограми допоможуть швидко розібратися з усіма функціями та режимами пристрою. Завдяки цьому приготування їжі стає не тільки легким, а й приємним процесом.
Переваги моделі LG MH6595CIS
- Міцний корпус: виготовлений з нержавіючої сталі для надійності.
- Зручність в експлуатації: сенсорні кнопки з піктограмами для легкого доступу до функцій.
Стильний дизайн: гармонійно вписується в будь-який інтер'єр.
Характеристики Мікрохвильова піч LG MH6595CIS
Характеристики
| Артикул | MH6595CIS,MH6595CIS |
|---|---|
| Внутреннее покрытие камеры | антибактериальное |
| Гарантия | 24 мес. |
| Диаметр поворотного стола | 29,2 см |
| Дисплей | есть |
| Мощность гриля | 900 Вт |
| Объем | 25 л |
| Потужність (Вт) | 1150 Вт |
| Тип | с грилем |
| Тип гриля | кварцевый |
| Тип открытия дверцы | ручка |
| Тип управління | сенсорное |
| Цвет | черный с серебристым |
Відгуки 0
-
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді 0
-
Ще не було запитань