| АртикулMH6336GIB,MH6336GIB | Внутреннее покрытие камерыантибактериальное | Гарантия24 мес. |
| Диаметр поворотного стола29,2 см | Дисплейесть | Мощность гриля900 Вт |
| Объем23 л | Потужність (Вт)1000 Вт | Типс грилем |
Технологія Smart Inverter
Завдяки потужності 1100 Вт та точному управлінню, мікрохвильова піч LG MH6336GIB забезпечує ефективне розморожування, подогрів та приготування страв. Ваші кулінарні шедеври обов'язково вразять різноманіттям смаків. А ще, компанія LG надає 10 років гарантії на частини магнетрона!
Рівномірний підогрів
Завдяки точному контролю потужності мікроволн, ви отримаєте швидкий та рівномірний підогрів страв, що гарантує найкращий смак у кожному укусі.
Рівномірне розморожування
Система регулювання потужності мікроволн забезпечує швидке і рівномірне розморожування продуктів, зберігаючи їх смак та текстуру. Більше ніяких льодових шматків у ваших улюблених стравах!
Швидке приготування
З потужністю 1100 Вт ви зможете готувати свої улюблені страви в рази швидше, ніж за допомогою традиційних мікрохвильових печей. Це не тільки економить час, але й відкриває нові можливості для творчості на кухні!
| Артикул | MH6336GIB,MH6336GIB |
|---|---|
| Внутреннее покрытие камеры | антибактериальное |
| Гарантия | 24 мес. |
| Диаметр поворотного стола | 29,2 см |
| Дисплей | есть |
| Мощность гриля | 900 Вт |
| Объем | 23 л |
| Потужність (Вт) | 1000 Вт |
| Тип | с грилем |
| Тип гриля | кварцевый |
| Тип открытия дверцы | ручка |
| Тип управління | сенсорное |
| Цвет | черный |
-
Відгуків про цей товар ще не було.
-
Ще не було запитань