Магнітола Lesko W-09 9 4/64GB для авто
Продавець товару: Hubber
Виробник: Lesko
Характеристики
| USB-интерфейсДа | Артикул8307-29466 | Версия AndroidAndroid 10.0 |
| Входы и выходыАудиовыход, Видеовыход | Габаритные размеры22.5 см (сверху), 21.7 см (снизу), 13 см (высота), 4 см (глубина) | Гарантийный срок12 |
| Диагональ экрана9 | Количество ядер8 | Количество ячеек памяти для радиостанций, (FM диапазон)30 |
Знайшли дешевше?
Введіть адресу доставки
Опис
Обратите внимание! Виробник може змінювати комплектацію і характеристики виробу без попереднього повідомлення.
Автомагнітола Lesko W-09 9 4/64GB - максимум функцій для вашого комфорту
Якісна кольоропередачаВеликий запас яскравості Загартоване скло для захисту поверхні від подряпин Антиблікове та олеофобне покриття
Carplay та Android AutoПідтримка технологій CarPlay та Android Auto дозволяє відображати робочий стіл вашого смартфона на екрані магнітоли. Ви зможете:
Осуществити та приймати дзвінки за технологією HandsFree.Працювати з повідомленнями, підтримуються такі додатки як iMessage, WhatsApp, Telegram та інші. Слухати музику, подкасти та аудіокниги через iTunes Radio, Spotify та інші сервіси. Взаємодіяти з програмами навігації Apple Maps та Google Maps. Використовувати голосові команди або голосового асистента. Магнітола має також окрему GPS-антену для покращення позиціонування транспортного засобу та підтримки стабільної роботи з супутниками.
Безпечна парковкаМагнітола з підтримкою камер заднього виду робить процес парковки безпечнішим. Зображення виводиться з штатної камери на дисплей, а парковочні лінії на екрані у режимі реального часу допомагають точніше маневрувати та уникати зіткнень з іншими автомобілями.
Потужна системаВисока продуктивність забезпечується багатоядерним процесором з потужним графічним прискорювачем. Магнітола має 4 ГБ оперативної пам'яті та 64 ГБ вбудованої пам'яті для зберігання даних.
Чому варто обрати магнітолу на Android?
Автомагнітола Lesko W-09 9 4/64GB - максимум функцій для вашого комфорту
Управляйте можливостями, комфортно!
Автомагнітола Lesko W-09 оснащена великим сенсорним дисплеєм розміром 9 дюймів, що робить управлінні функціями програвача і інших застосунків ще простішим і зручнішим. Створюйте плейлисти, виводьте, фіксуйте та відтворюйте необхідну вам інформацію на екрані головного пристрою.Якісна кольоропередача
Якісне звучання музики
Завдяки вбудованому мікропроцесору, магнітола відтворює більш живий та об'ємний звук. Вона має гнучкі інструменти для налаштувань. Готові ефекти для моделювання простору та персональні налаштування еквалайзера. Деякі моделі Lesko мають вбудований DSP-процесор, що дозволяє тонко налаштувати акустику салону вашого авто.Carplay та Android AutoПідтримка технологій CarPlay та Android Auto дозволяє відображати робочий стіл вашого смартфона на екрані магнітоли. Ви зможете:
Осуществити та приймати дзвінки за технологією HandsFree.
Безпечна парковкаМагнітола з підтримкою камер заднього виду робить процес парковки безпечнішим. Зображення виводиться з штатної камери на дисплей, а парковочні лінії на екрані у режимі реального часу допомагають точніше маневрувати та уникати зіткнень з іншими автомобілями.
Потужна системаВисока продуктивність забезпечується багатоядерним процесором з потужним графічним прискорювачем. Магнітола має 4 ГБ оперативної пам'яті та 64 ГБ вбудованої пам'яті для зберігання даних.
Чому варто обрати магнітолу на Android?
- WIFI для доступу до Інтернету.
- Bluetooth для безпровідного з'єднання з пристроями.
- Установка додатків з Play Market, як на смартфоні.
- Настроювання зовнішнього вигляду системи.
- Точна навігація на великому дисплеї.
- Безпека при парковці з підтримкою камер заднього виду.
- Підключення зовнішніх пристроїв по USB для розширення можливостей.
- Відтворення відео з високою роздільною здатністю.
Висока якість звуку та можливості його налаштування.
Характеристики Магнітола Lesko W-09 9 4/64GB для авто
Характеристики
| USB-интерфейс | Да |
|---|---|
| Артикул | 8307-29466 |
| Версия Android | Android 10.0 |
| Входы и выходы | Аудиовыход, Видеовыход |
| Габаритные размеры | 22.5 см (сверху), 21.7 см (снизу), 13 см (высота), 4 см (глубина) |
| Гарантийный срок | 12 |
| Диагональ экрана | 9 |
| Количество ядер | 8 |
| Количество ячеек памяти для радиостанций, (FM диапазон) | 30 |
| Максимальная выходная мощность | 50 Вт |
| Монтажный размер | 2 DIN |
| Наличие Wi-Fi | Да |
| Оперативная память (ГБ) | 4 |
| Операционная система | Android |
| Поддерживаемые форматы | FLAC, AVI, WMA, MPEG4, DivX, MP3, OGG, APE, JPEG, WAV, MPEG2, MPEG1 |
| Поддержка Bluetooth | Есть |
| Поддержка навигации | GPS |
| Порт для SD-карты | Нет |
| Процессор | Mediatek (MTK) ac8259 |
| Пульт дистанційного керування | Нет |
| Разрешение дисплея | 1024 х 600 |
| Разрешение экрана | 1024х600 |
| Сенсорный дисплей | Да |
| Сенсорный экран | Да |
| Съемная передняя панель | Нет |
| Тип | MP3 |
| Частотная характеристика | FM |
| Внутренняя память, Гб | 64 |
| Покрытие дисплея | 2.5D Multi-touch screen |
| ГЛОНАСС | Нет |
| GPS антенна в комплекте | Да |
| TV-тюнер | Нет |
| Выносной Sim-слот | Да |
| RCA-выходы | 3 пары |
| Выносных USB, шт | 2 |
| Разъём TRS | 3,5 мм |
| Графический ускоритель | PowerVR Rogue GE8300 |
| Звуковой чип | ST7850 |
| Передняя панель | Несъемная |
| Поддержка 4G | Да |
| Программы эквалайзера | 1 |
| Размеры без штатной рамки, мм | Ширина: 225 (по верху), 217 (по низу); Глубина: 40; Высота: 130 |
| Усиление басов | Да |
| Функция записи | Да |
| Число аудиовходов | 1 |
| Частота процессора, МГц | 2200 |
Відгуки 0
-
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді 0
-
Ще не було запитань