Магнітола 2 din Lesko W-10 екран 10" IPS 4/64Gb CarPlay 4G Wi-Fi GPS Prime Андроїд 13 8 ядер + Охолодження
10675.00 грн
13344.00 грн
Магнітола 2 din Lesko W-10 екран 10" IPS 4/64Gb CarPlay 4G Wi-Fi GPS Prime Андроїд 13 8 ядер + Охолодження
Продавець товару: Hubber
Виробник: Lesko
Характеристики
| USB-интерфейсДа | Артикул8308-45631 | Версия Android13 |
| Версия Bluetooth5 | Висота (мм)147 | Входы и выходыВидеовыход|Аудиовыход|Выход на сабвуфер |
| Гарантийный срок12 | Диагональ экрана10 | Мощность52 |
Знайшли дешевше?
Введіть адресу доставки
Опис
Безмежні можливості в кілька дотиків
Керуйте можливостями комфортно!
Магнітола 2 din Lesko W-10 з великим 10-дюймовим сенсорним IPS дисплеєм робить управління функціями програвача та інших додатків простим і органічним. Створюйте плейлісти, відображайте, закріплюйте та відтворюйте необхідну інформацію на екрані головного пристрою.Висока роздільна здатність
Якісне звучання музики
Завдяки вбудованому мікропроцесору, магнітола забезпечує більш живий та об'ємний звук, а також має гнучкі інструменти для його налаштування. Готові ефекти, що моделюють простір, персональні налаштування еквалайзера — це лише частина можливостей, які відкриває магнітола Lesko.CarPlay та Android AutoМагнітола підтримує технологію CarPlay та Android Auto, що дозволяє використовувати деякі додатки вашого смартфона, управління якими виконується через дисплей магнітоли, зберігаючи при цьому дані на телефоні. Підключивши пристрої через USB або Bluetooth, ви зможете:
Здійснювати та приймати дзвінки завдяки технології HandsFree.
Безпечна парковкаМагнітола підтримує камери заднього виду, що робить процес парковки більш безпечним. Виведення зображення з камери на дисплей забезпечує реалістичні парковочні лінії, які допоможуть точніше маневрувати та уникнути зіткнень.
Потужна системаВ основі високої продуктивності магнітоли Lesko W-10 — багато Ядерний процесор з потужним графічним прискорювачем для відтворення візуальних задач. Вона має 4 ГБ оперативної та 64 ГБ вбудованої пам’яті, що забезпечує стабільну роботу на платформі ANDROID 13.
Чому обрати магнітолу з Android?
- Вбудовані бездротові мережі: WIFI для доступу в інтернет, Bluetooth для з’єднання з пристроями.
- Установка додатків з Play Market, як на смартфоні.
- Настройка зовнішнього вигляду системи під ваш смак.
- Точна навігація на великому дисплеї.
- Здійснення дзвінків без відволікання від дороги.
- Безпечна парковка з підтримкою камер заднього виду.
- Підключення зовнішніх пристроїв по USB для розширення можливостей головного пристрою.
- Відтворення відео з високою роздільною здатністю.
Якісний звук з можливістю налаштування.
Характеристики Магнітола 2 din Lesko W-10 екран 10" IPS 4/64Gb CarPlay 4G Wi-Fi GPS Prime Андроїд 13 8 ядер + Охолодження
Характеристики
| USB-интерфейс | Да |
|---|---|
| Артикул | 8308-45631 |
| Версия Android | 13 |
| Версия Bluetooth | 5 |
| Висота (мм) | 147 |
| Входы и выходы | Видеовыход|Аудиовыход|Выход на сабвуфер |
| Гарантийный срок | 12 |
| Диагональ экрана | 10 |
| Мощность | 52 |
| Наличие Wi-Fi | Да |
| Оперативная память (ГБ) | 4 |
| Операционная система | Android |
| Поддерживаемые форматы | WMA|JPEG|MP3|AVI|FLAC|WAV |
| Порт для SD-карты | Нет |
| Процессор | Unisoc UIS7862S |
| Пульт дистанційного керування | Нет |
| Разрешение экрана | 1280×720 |
| Сенсорный экран | Да |
| Слот для Sim карты | да,съемный |
| Тип | Mp3 |
| Тип экрана | Сенсорный |
| Частота процессора | 2.0 GHz |
| Ширина | 13 |
| Экран | IPS |
| Внутренняя память, Гб | 64 |
| Разъём TRS | 3,5 мм |
| Графический ускоритель | PowerVR Rogue GE8322 |
| Наличие Bluetooth | Да |
| API Level | 29 |
| Наличие GPS-модуля | Да |
| Android авто | Да |
| Передняя панель | Несъемная |
| Car Play | Да |
| Архитектура ядра | 8х ARM Cortex- A55 @1,60 GHz |
| Рабочие диапазоны частот | FM |
| Возможность выбора языка интерфейса | да,все языки |
| Программы эквалайзера | 1 |
| Разрешение экрана,dpi | 268 |
| Усилитель | TDA 7851l |
| Усиление басов | Да |
| Ширина вверху, мм | 243 |
| Функция записи | Да |
| Число аудиовходов | 1 |
| Частота обновления экрана, Гц | 62 |
Відгуки 0
-
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді 0
-
Ще не було запитань