| Артикул1812430 | Доставка/ОплатаМин. заказ – 500 грн. При отсутствии проверки на НП – не гарантируем решение спорных вопросов в пользу получателя. | КатегорияКрепление для ТВ |
| МатериалМеталл | НаклонДо 15° | ПоворотДо 180° |
| Тип кріпленняНаклонно-поворотное | ЦветЧерный | Макс нагрузка, кг15 |
Діагональ екрану: 19"-43"
Макс. навантаження: 15 кг
Макс. стандарт VESA: 200 x 200 мм
Поворотне настінне кріплення для телевізорів з діагоналлю від 19 до 43 дюймів
Це ідеальне рішення для максимального комфорту під час перегляду з будь-якої точки кімнати. Настінне кріплення QUICK Full-Motion+ дозволяє обертати телевізор на кут до 180°. Ви також можете нахиляти його на кут до 15°. Монтаж цього кріплення дуже простий — всього за 30 хвилин ваш телевізор буде надійно закріплений на стіні. Воно підходить для телевізорів вагою до 15 кг.
Монтируется не більш ніж за 30 хвилин
Завдяки унікальній системі EasyFIX™ монтаж стає простим, як три кроки. Ви зможете надійно закріпити телевізор на стіні всього за 30 хвилин. Якщо телевізор висить трохи криво, це можна легко виправити. Навіть після монтажу ви легко зможете відкоригувати його положення.
Компанія Vogel's спростила процес
Настінне кріплення QUICK Full Motion+ комплектується усіма необхідними матеріалами для монтажу: шаблоном для свердління, шурупами та дюбелями Fischer® DuoPower. У комплект також входять рівень та кабельні стяжки, щоб акуратно і надійно з'єднати всі кабелі. Наше безкоштовне додаток DrillRight™ AR допоможе вам легко визначити місце для першого отвору, а в короткому посібнику з монтажу всю інформацію подано покроково.
Обираючи Vogel's, ви обираєте безпеку
Ви бажаєте надійно закріпити свій цінний телевізор? Це ще одна причина обрати Vogel's. Настінні кріплення QUICK Full-Motion+ сертифіковані TÜV і перевірені на навантаження, що втричі перевищує максимально заявлене. Тому вони відповідають найвищим стандартам безпеки. Крім того, на це кріплення надається 5-річна гарантія.
- Безпечний нахил на кут до 15°
- Легко вирівнювати навіть після установки
- Кабельні стяжки в комплекті
- Уровень в комплекті
Поворачуйте телевізор до 180° завдяки виносним планкам довжиною 40 см
| Артикул | 1812430 |
|---|---|
| Доставка/Оплата | Мин. заказ – 500 грн. При отсутствии проверки на НП – не гарантируем решение спорных вопросов в пользу получателя. |
| Категория | Крепление для ТВ |
| Материал | Металл |
| Наклон | До 15° |
| Поворот | До 180° |
| Тип кріплення | Наклонно-поворотное |
| Цвет | Черный |
| Макс нагрузка, кг | 15 |
| Макс размер экрана, дюймов | 43 |
| Количество точек поворота | 3 |
| Мин размер экрана, дюймов | 19 |
| Макс расстояние до стены | 395 мм |
| Мин расстояние до стены | 57 мм |
| Положение отверстий | 75 x 75 мм, 100 x 100 мм, 200 x 100 мм, 200 x 200 мм, 100 x 200 мм |
| Управление через приложение | Нет |
-
Відгуків про цей товар ще не було.
-
Ще не було запитань