    Корпус Corsair iCUE 4000X RGB Tempered Glass Black (CC-9011204-WW) без БП
      • Акції та Знижки
    • Комп'ютерні комплектуючі
      • 3D-сканери
      • Інтерактивне обладнання
      • Аксесуари для ноутбуків та ПК
      • Аксесуари для проекторів
      • Графічні планшети
      • Екрани для проекторів
      • Запчастини для планшетів
      • Комп'ютери, неттопи, моноблоки
      • Комп'ютерні комплектуючі
      • Комплектуючі для міні-комп'ютерів
      • Комплектуючі для ноутбуків
      • Міні-комп'ютери
      • Мережеве обладнання
      • Монітори
      • Ноутбуки
      • Офісна техніка
      • Планшети
      • Програмне забезпечення
      • Проектори
      • Серверне обладнання
      • Товари для геймерів
      • Флеш пам'ять USB
      • Шредери
    • Корпуси
      • SSD
      • Акумулятори для ДБЖ
      • Акустичні системи
      • Блоки живлення
      • Відеокарти
      • Джерела безперебійного живлення
      • Жорсткі диски та дискові масиви
      • Звукові карти
      • Карти відеозахвату
      • Клавіатури та миші
      • Корпуси
      • Материнські плати
      • Оперативна пам'ять
      • Оптичні приводи
      • Процесори
      • Системи охолодження
      • Стабілізатори напруги для комп'ютерів
    Купити
    Немає в наявності
    Нет в наличии Код товару: CC-9011204-WW
    Corsair Виробник
    Продавець товару: Hubber
    Виробник: Corsair
    Характеристики
    IEEE1394нет USB 20нет АртикулCC-9011204-WW
    Аудиоразъемы1 Гарантия24 мес. Количество отсеков 25"2
    Количество отсеков 525"нет Мощность блока питаниянет Охлаждение3 х 120 мм RGB, 6 х 120/4 х 140 мм RGB (опция)
    Опис
    Елегантний дизайн з закаленим склом
    Висока продуктивність охолодження
    Цей корпус оснащений продуманою системою вентиляції, що включає три вентилятори CORSAIR 120 мм з технологією AirGuide. Вентилятори мають антивихреві лопаті, які концентрують потік повітря, що підвищує ефективність охолодження вашої системи. З 4000X RGB ви зможете підтримувати оптимальну температуру під час найінтенсивніших ігрових сесій.
    Легкість в зборці та організації кабелів
    Система керування кабелями CORSAR Rapidroute дозволяє швидко і зручно організувати всі кабелі у продуманому каналі за материнською платою. Глибина цього каналу 25 мм забезпечує достатньо місця для зручного укладання кабелів, що спрощує процес зборки та підвищує естетичний вигляд вашого ПК.
    Можливості розширення
    Корпус iCUE 4000X RGB забезпечує великий потенціал для охолодження. Ви можете встановити до шести вентиляторів 120 мм або чотири вентилятори 140 мм. Також тут є достатньо місця для встановлення кількох радіаторів, включаючи 360 мм спереду та 280 мм зверху. Це робить корпус ідеальним рішенням для ентузіастів, які планують модернізувати свою систему в майбутньому.
    RGB-підсвітка без зайвих налаштувань
    Характеристики
    IEEE1394 нет
    USB 20 нет
    Артикул CC-9011204-WW
    Аудиоразъемы 1
    Гарантия 24 мес.
    Количество отсеков 25" 2
    Количество отсеков 525" нет
    Мощность блока питания нет
    Охлаждение 3 х 120 мм RGB, 6 х 120/4 х 140 мм RGB (опция)
    Размеры 453 х 230 х 466 мм
    Тип корпуса Midi Tower
    Форм-фактор материнской платы ATX
    eSATA нет
    Разъемы на передней панели 1 х USB 3.1 Type-C, 1 х USB 3.0, Аудио
    USB 3х 1 х USB 3.1 Type-C, 1 х USB 3.0
    Слоты карт расширения 7 + 2
    Отсеки устройств 3,5" (всего) 2