    Корпус 1stPlayer A3-450PLS 450W-12cm, 2хUSB2.0, 1хUSB3.0 Чорний
      • Акції та Знижки
    • Комп'ютерні комплектуючі
      • 3D-сканери
      • Інтерактивне обладнання
      • Аксесуари для ноутбуків та ПК
      • Аксесуари для проекторів
      • Графічні планшети
      • Екрани для проекторів
      • Запчастини для планшетів
      • Комп'ютери, неттопи, моноблоки
      • Комп'ютерні комплектуючі
      • Комплектуючі для міні-комп'ютерів
      • Комплектуючі для ноутбуків
      • Міні-комп'ютери
      • Мережеве обладнання
      • Монітори
      • Ноутбуки
      • Офісна техніка
      • Планшети
      • Програмне забезпечення
      • Проектори
      • Серверне обладнання
      • Товари для геймерів
      • Флеш пам'ять USB
      • Шредери
    • Корпуси
      • SSD
      • Акумулятори для ДБЖ
      • Акустичні системи
      • Блоки живлення
      • Відеокарти
      • Джерела безперебійного живлення
      • Жорсткі диски та дискові масиви
      • Звукові карти
      • Карти відеозахвату
      • Клавіатури та миші
      • Корпуси
      • Материнські плати
      • Оперативна пам'ять
      • Оптичні приводи
      • Процесори
      • Системи охолодження
      • Стабілізатори напруги для комп'ютерів
    Корпус 1stPlayer A3-450PLS 450W-12cm, 2хUSB2.0, 1хUSB3.0 Чорний 0 1399.00 грн
    Купити
    Немає в наявності
    Нет в наличии Код товару: A3-450PLS
    1STPLAYER Виробник
    Продавець товару: Hubber
    Виробник: 1STPLAYER
    Характеристики
    IEEE1394нет USB 202 АртикулA3-450PLS,A3-450PLS
    Аудиоразъемы2 Гарантия12 мес. Категория5
    Количество отсеков 25"3 Количество отсеков 525"1 Мощность блока питания450 Вт
    Опис
    Огляд комп'ютерного корпусу 1stPlayer A3-450PLS
    Важливі характеристики
      Максимальна довжина відеокарти: 330 мм. Це дозволяє встановити потужні графічні карти, що забезпечують високу продуктивність у вимогливих до ресурсів іграх та додатках.
    • Максимальна висота процесорного кулера: 150 мм. Ця характеристика дозволяє використовувати потужні системи охолодження, що гарантують стабільну роботу вашого процесора під час навантажень.
    Порти вводу/виводу
      1x USB 3.0
    • 2x USB 2.0
    • Аудіо вхід/вихід
    Замовляйте вже сьогодні!
    Характеристики
    IEEE1394 нет
    USB 20 2
    Артикул A3-450PLS,A3-450PLS
    Аудиоразъемы 2
    Гарантия 12 мес.
    Категория 5
    Количество отсеков 25" 3
    Количество отсеков 525" 1
    Мощность блока питания 450 Вт
    Охлаждение 4 х 120 мм (опция), 1 х 80 мм (опция)
    Размеры 190 х 370 х 413 мм
    Розмір упаковки 215 х 427 х 460 мм
    Тип корпуса Midi Tower
    Форм-фактор материнской платы ATX
    eSATA нет
    Разъемы на передней панели 1 х USB 3.0, 2 х USB 2.0, Аудио
    USB 3х 1 х USB 3.0
    Слоты карт расширения 6
    Отсеки устройств 3,5" (всего) 1