Компонентна акустика MTX TX6BMW
Продавець товару: Hubber
Виробник: MTX AUDIO
Характеристики
| Артикул202301469 | Внешний диаметр, мм229,8 | Диаметр ВЧ-динамика25 мм |
| Диапазон воспроизводимых частот23- 25000 Гц | Материал диффузора НЧКарбон | Материал магнитаНеодим, Неодим, Неодим |
| Материал мембраныШелк | Материал подвеса НЧРезина | Номинальная мощность150 |
Знайшли дешевше?
Введіть адресу доставки
Опис
Компонентна акустика MTX TX6BMW
Кращий звук у вашому автомобілі! Акустика MTX TX6BMW (діаметр 20 см, 150 Вт RMS, 3-полосна, окремий комплект) перетворить ваш автомобіль на справжній Hi-Fi салон. Ви просто не повірите, наскільки велика різниця в звуку в порівнянні з базовою системою! Замінити динаміки буде легко, адже всі розміри точнісінько як у оригінальних. Просто прикрутіть — і насолоджуйтесь якісним звучанням.
У виробництві цієї акустики використані технології найвищого рівня. Всі магніти — неодимові, а мембрани виготовлені зі стекловолокна, карбону або шовку (для твітера). Комплект TX6BMW усуває єдиний недолік BMW — це звучання!
Загальні характеристики
- Типоразмер:8" (20 см)
- Номінальна потужність (RMS):150 Вт
- Максимальна потужність:450 Вт
- Діапазон відтворюваних частот:23-25000 Гц
- Чутливість (SPL):93,5 дБ
- Опір котушки:4 Ом
Тип:Штатна
ВЧ динамік
- Матеріал мембрани:Шовк
- Матеріал магніта:Неодим
Діаметр ВЧ:25 мм
СЧ динамік
- Матеріал магніта:Неодим
- Матеріал дифузора СЧ:Стекловолокно
Діаметр СЧ:100 мм
НЧ динамік
- Матеріал магніта:Неодим
Матеріал дифузора НЧ:Карбон
Розміри та упаковка
- Монтажний діаметр, мм:176
- Монтажна глибина, мм:40
- Кількість в упаковці:6 шт. / комплект
- Офіційна гарантія:12 міс.
Зовнішній діаметр, мм:229.8
Характеристики Компонентна акустика MTX TX6BMW
Характеристики
| Артикул | 202301469 |
|---|---|
| Внешний диаметр, мм | 229,8 |
| Диаметр ВЧ-динамика | 25 мм |
| Диапазон воспроизводимых частот | 23- 25000 Гц |
| Материал диффузора НЧ | Карбон |
| Материал магнита | Неодим, Неодим, Неодим |
| Материал мембраны | Шелк |
| Материал подвеса НЧ | Резина |
| Номинальная мощность | 150 |
| Пиковая мощность | 450 |
| Сопротивление | 4 |
| Тип | Компонентная |
| Типоразмер | 8" (20 см) |
| Установочная глубина, мм | 40 |
| Установочный диаметр (мм) | 176 |
| Чувствительность | 93,5 дБ |
| Диаметр СЧ-динамика | 100 мм |
| Материал диффузора СЧ | Стекловолокно |
Відгуки 0
-
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді 0
-
Ще не було запитань