| Артикул202301465 | Внешний диаметр, мм167 | Диаметр ВЧ-динамика25 мм |
| Диаметр катушки НЧ25 мм | Диапазон воспроизводимых частот45- 25000 Гц | Материал диффузора НЧЦеллюлоза |
| Материал магнитаНеодим, Феррит | Материал мембраныШелк | Материал подвеса НЧРезина |
Компонентна акустика MTX TX465S
MTX TX465S – це 16,5 см (6,5 дюйма) 2-полосна компонентна акустика, яка приваблює не лише своєю потужністю, а й якістю звучання. З номінальною потужністю 80 Вт RMS та піковою потужністю 555 Вт, ці динаміки виконують неймовірну роботу у автомобільних системах.
Вони забезпечують м'яке і потужне відтворення найкращих музичних записів. Полупресована паперова мембрана, покрита кристалами та сріблом, робить звучання музикальним та прозорим. Магнітна структура грає важливу роль у забезпеченні вражаючої динаміки та потужності, що вразить навіть найдосвідченіших меломанів.
А 25-мм твіттер з м'яким куполом із шовку та неодимовим магнітом подарує справжнє задоволення. Такі характеристики рідко зустрічаються в даному ціновому сегменті, частіше можна зустріти їх лише у моделях, що коштують вдвічі дорожче.
Загальні характеристики
- Типоразмер: 6.5" (16.5 см)
- Номінальна потужність (RMS): 80 Вт
- Максимальна потужність: 555 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 45 - 25000 Гц
- Чутливість (SPL): 93,5 дБ
- Опір котушки: 4 Ом
Тип: Компонентна
ВЧ динамік
- Матеріал мембрани: Шовк
- Матеріал магніта: Неодим
Діаметр ВЧ: 25 мм
НЧ динамік
- Матеріал підвісу НЧ: Резина
- Матеріал дифузора НЧ: Целюлоза, посилена скляними мікросферами
- Матеріал магніта: Ферит
- Тип корзини НЧ: Штампована сталева
Діаметр котушки НЧ: 25 мм
Розміри та упаковка
- Встановлювальний діаметр, мм: 143.4
- Встановлювальна глибина, мм: 63
- Кількість в упаковці: 4 шт. / комплект
- Офіційна гарантія: 12 міс.
Зовнішній діаметр, мм: 167
| Артикул | 202301465 |
|---|---|
| Внешний диаметр, мм | 167 |
| Диаметр ВЧ-динамика | 25 мм |
| Диаметр катушки НЧ | 25 мм |
| Диапазон воспроизводимых частот | 45- 25000 Гц |
| Материал диффузора НЧ | Целлюлоза |
| Материал магнита | Неодим, Феррит |
| Материал мембраны | Шелк |
| Материал подвеса НЧ | Резина |
| Номинальная мощность | 80 |
| Пиковая мощность | 555 |
| Сопротивление | 4 |
| Тип | Компонентная |
| Типоразмер | 6.5" (16.5 см) |
| Установочная глубина, мм | 63 |
| Установочный диаметр (мм) | 143,4 |
| Чувствительность | 93,5 дБ |
-
Відгуків про цей товар ще не було.
-
Ще не було запитань