| Cпоживана потужність1500 Вт - 2000 Вт | Автоматическое отключениеє | АртикулEP4449/70 |
| Блокировка от детейнемає | Видокремостояча | Возможность программированияє |
| Встроенная кофемолкає | Гарантия24 міс. | Давление водяного насоса15 бар |
Кофемашина Philips EP4449/70: Ваш ідеальний вибір для насолоди кавою
Завдяки інноваційній молочній системі LatteGo, кофемашина Philips EP4449/70 готує різноманітні кавові напої одним натисканням кнопки. Насолоджуйтесь шелковисто-м’якою молочною пінкою, створеною за допомогою потужної технології пеноутворення в циклонній камері. Також ви можете додавати ваші улюблені рослинні замінники молока.
Різноманітність кавових рецептів
Ця кофемашина пропонує 12 різних кавових рецептів, які включають класичний еспрессо, латте, капучино, а також освіжаючий охолоджений кави. Ви зможете насолоджуватися насиченим смаком кави в будь-яку пору року, а навіть кофе з льодом буде мати такий же вишуканий смак, як і гарячий напій.
Технологія SilentBrew
Ми знаємо, як важливо насолоджуватись процесом приготування кави, тому запатентована технологія SilentBrew знижує рівень шуму, роблячи їх на 40% тихішими у порівнянні з попередніми моделями. Насолоджуйтесь своїм ранком в тиші!
Ідеальна температура і аромат
Інтелектуальна система отримання аромату забезпечує оптимальний баланс температури (90–98 °C) та швидкості потоку води. Це дозволяє приготувати смачну каву з насиченим ароматом, яка вразить будь-кого.
Швидке приготування з QuickStart
З технологією QuickStart ви зможете насолоджуватись улюбленою кавою майже миттєво – час від включення кофемашини до початку приготування напою займає всього кілька секунд.
Легкість в обслуговуванні
Молочну систему LatteGo можна швидко очистити всього за 10 секунд: вона складається з лише двох частин і не має трубок. Ви можете мити її під краном або в посудомийній машині.
Без гіркоти з ExtraShot
Додайте функцію ExtraShot до будь-якого кавового рецепту (крім приготування з меленого зерна), щоб насолодитися ще більш насиченим смаком без гіркоти.
Налаштування під ваш смак
Приготуйте каву, що відповідає вашим уподобанням! З легкістю налаштуйте міцність, об’єм води, молока та температуру. Зберігайте улюблені рецепти у двох користувацьких профілях.
Справжній смак кави
Керуючи міцними керамічними жерновами, ви зможете налаштувати ступінь помелу з 12 варіантів: від дрібного порошку до грубого помелу, що розкриває нові смаки та аромати кави.
Чиста вода без накипу
Замінюючи фільтр AquaClean після нагадування, ви зможете користуватись чистою та прозорою водою, приготувавши до 5000 чашок без необхідності видалення накипу.
Кофемашина Philips EP4449/70 – це втілення вашої кавової мрії, яка з легкістю переведе вашу кавову рутину на новий рівень.
| Cпоживана потужність | 1500 Вт - 2000 Вт |
|---|---|
| Автоматическое отключение | є |
| Артикул | EP4449/70 |
| Блокировка от детей | немає |
| Вид | окремостояча |
| Возможность программирования | є |
| Встроенная кофемолка | є |
| Гарантия | 24 міс. |
| Давление водяного насоса | 15 бар |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Додатково | індикація готовності до роботи, енергоощадний режим, лічильник порцій, таймер |
| Кількість чашок | 1-2 |
| Комплектация | кавомашина, мірна ложка, тест-смужка визначення жорсткості води, змазка для заварювального блоку, фільтр для води AquaClean, документація |
| Материал корпуса | пластик |
| Модель | EP4449/70 |
| Мощность | 1500 Вт |
| Объем резервуара для воды | 1 л - 2 л |
| Подача горячей воды | є |
| Подогрев чашек | відсутній |
| Приготовление капучино | автоматичне |
| Размеры | 25 х 37 х 43 см |
| Резервуар для воды | 1.8 л |
| Система самоочистки | є |
| Тип | кавомашина |
| Тип используемого кофе | зернова / мелена |
| Удаленное управление | відсутнє |
| Управление | сенсорне |
| Цвет | чорний із сріблястим |
| Вага | 8 кг |
| Используемые технологии | SilentBrew |
| Количество запрограммированных напитков | 14 шт |
| Количество фильтров | 1 |
| Популярные бренды | Philips |
| Приготовление напитков | американо, кава крему, ристрето, еспресо, спінене молоко, капучино, кава з молоком, лате макіато |
| Программирование жесткости воды | є |
| Программирование крепости кофе | є |
| Программирование объема порции | є |
| Программирование температуры напитка | є |
| Регулировка высоты дозатора/подставки | є |
| Регулировка помола | є |
| Съемная варочная группа | є |
-
Відгуків про цей товар ще не було.
-
Ще не було запитань