Коаксіальна акустика MTX TX665C
Продавець товару: Hubber
Виробник: MTX AUDIO
Характеристики
| Артикул202301454 | Внешний диаметр, мм166 | Диаметр ВЧ-динамика28 мм |
| Диаметр катушки НЧ30 мм | Диапазон воспроизводимых частот40- 28000 Гц | Материал диффузора НЧЦеллюлоза |
| Материал магнитаФеррит | Материал мембраныШелк | Материал подвеса НЧРезина |
Знайшли дешевше?
Введіть адресу доставки
Опис
Коаксіальна акустика MTX TX665C (6,5-дюймова 2-полосна, 4 Ом, 90 Вт RMS, 620 Вт пікової потужності) — це високоякісні коаксіальні динаміки, які забезпечують неймовірне звучання. Завдяки здатності витримувати значну потужність, ви не уявляєте, яке чудове звучання вони можуть відтворювати. Ці динаміки обладнані найкращими компонентами: алюмінієвою рамкою MTX для оптимальної жорсткості, діафрагмою з пресованого паперу для кращої музичності та тепла, величезним магнітом для неймовірної сили звуку, а також великою шпулею з TSV TIL діаметром 30 мм для деталізації та ефективного охолодження. Також слід зазначити неодимовий магнітний твіттер з шелковим куполом діаметром 28 мм для м’якого й динамічного звучання, а також резинову підвіску, яка витримує великі коливання, залишаючись надійною.
Загальні характеристики
Загальні характеристики
- Типоразмер: 6.5" (16.5 см)
- Номінальна потужність (RMS): 90 Вт
- Максимальна потужність: 620 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 40 - 28000 Гц
- Чутливість (SPL): 93,5 дБ
- Опір котушки: 4 Ом
Тип: Коаксіальна
ВЧ динамік
- Матеріал мембрани: Шелк
- Матеріал магніта: Неодим
Діаметр ВЧ: 28 мм
НЧ динамік
- Матеріал підвіски НЧ: Резина
- Матеріал діффузора НЧ: Целлюлоза, посилена скляними мікросферами
- Матеріал магніта: Феррит
- Тип корзини НЧ: Лита алюмінієва
Діаметр котушки НЧ: 30 мм
Розміри та упаковка
- Установчий діаметр, мм: 143.5
- Установочна глибина, мм: 64.5
- Кількість в упаковці: 2 шт. (пара)
- Офіційна гарантія: 12 мес.
Внешній діаметр, мм: 166
Рекомендуємо товари до коаксіальної акустики MTX TX640C
Підсилювачі: MTX RFL4120 RFL5300 TX480D TX2275 TX2450
Характеристики Коаксіальна акустика MTX TX665C
Характеристики
| Артикул | 202301454 |
|---|---|
| Внешний диаметр, мм | 166 |
| Диаметр ВЧ-динамика | 28 мм |
| Диаметр катушки НЧ | 30 мм |
| Диапазон воспроизводимых частот | 40- 28000 Гц |
| Материал диффузора НЧ | Целлюлоза |
| Материал магнита | Феррит |
| Материал мембраны | Шелк |
| Материал подвеса НЧ | Резина |
| Номинальная мощность | 90 |
| Пиковая мощность | 620 |
| Сопротивление | 4 |
| Тип | Коаксиальная |
| Типоразмер | 6.5" (16.5 см) |
| Установочная глубина, мм | 64,5 |
| Установочный диаметр (мм) | 143,5 |
| Чувствительность | 93,5 дБ |
Відгуки 0
-
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді 0
-
Ще не було запитань