    Інвертор Raggie Pure Sine Wave RGS-2000W 12V перетворювач напруги з чистою синусоїдою
      • Акції та Знижки
    • Інструменти та обладнання
      • Інструменти та обладнання
      • Авто та мото
      • Бензонасоси
      • Блоки запобіжників
      • Дросельні заслінки
      • Електричні склопідйомники
      • Електробензонасоси
      • Електронні блоки керування
      • Зчеплення та КПП
      • Карбюратори
      • Лінзи у фари
      • Регулятори напруги
      • Силіконові мастила
      • Спецтехніка
      • Шини та диски
    • Устаткування
      • Інструменти
      • Витратний матеріал до інструменту та приладдя
      • Електроінструмент
      • Електромеханічні вироби
      • Електромонтажне обладнання
      • Електромонтажний інструмент
      • Запчастини для електро та бензоінструменту
      • Підшипники
      • Радіодеталі
      • Ручний інструмент
      • Спецвзуття
      • Сходи, драбини, помости
      • Устаткування
      • Лестницы, стремянки, подмосты
    • Перетворювачі
      • Будівельне обладнання
      • Вантажопідйомне обладнання
      • Верстатне обладнання
      • Генератори
      • Зварювальне обладнання
      • Компресори
      • Кормоподрібнювачі
      • Перетворювачі
      • Побутові газові балони
      • Пожежне обладнання
      • Стелажі
      • Точильні верстати
      • Устаткування для усунення запаху та дезінфекції
    • Інвертори для сонячних батарей
      • Автомобільні інвертори
      • Мережеві інвертори
      • Перетворювачі частоти
    Купити
    Знижка Немає в наявності
    Нет в наличии Код товару: 2104618271
    Raggie Виробник
    Продавець товару: Hubber
    Виробник: Raggie
    Характеристики
    Артикул2104618271 Максимальная мощность4000 Вт Материал корпусаалюминий
    Номинальная мощность2000 Вт Робоча температураот -10°C до +50°C Тип инверторачистая синусоида
    Опис
    Інвертор Raggie Pure Sine Wave RGS-2000W: Надійне джерело енергії для вашої техніки
    4. Алюмінієвий корпус: Легкий і міцний, забезпечує надійний захист від механічних пошкоджень.
    Функціональні можливості інвертора
    Інвертор Raggie Pure Sine Wave RGS-2000W має широкий діапазон виходу напруги (110V-120V та 220V-230V), що робить його універсальним для використання в різних регіонах. Номінальна потужність 2000 Вт з піковим значенням до 4000 Вт дозволяє підключати різні види обладнання. Крім того, USB-вихід на 5V 500mA дозволяє заряджати мобільні пристрої.
    Де і як можна використовувати інвертор?
    Основні характеристики
      Матеріал корпусу: алюміний
    • Номінальна потужність: 2000 Вт
    • Максимальна потужність: 4000 Вт
    • Вихідна напруга: 110V-120V / 220V-230V ± 5%
    • USB вихід: 5V 500mA
    • Тип інвертора: чиста синусоїда
    • Вхідна напруга: 12V
    • Ефективність: 88%
    • Температурний діапазон: від -10°C до +50°C
    Комплектація
    1. Інструкція
    2. Заводська упаковка
    Характеристики
    Максимальная мощность 4000 Вт
    Материал корпуса алюминий
    Номинальная мощность 2000 Вт