    Інвертор напруги HOULI 3000W 12V в 220V Чистий синус Червоний (IN3W12V22V)
      • Акції та Знижки
    • Інструменти та обладнання
      • Інструменти та обладнання
      • Авто та мото
      • Бензонасоси
      • Блоки запобіжників
      • Дросельні заслінки
      • Електричні склопідйомники
      • Електробензонасоси
      • Електронні блоки керування
      • Зчеплення та КПП
      • Карбюратори
      • Лінзи у фари
      • Регулятори напруги
      • Силіконові мастила
      • Спецтехніка
      • Шини та диски
    • Устаткування
      • Інструменти
      • Витратний матеріал до інструменту та приладдя
      • Електроінструмент
      • Електромеханічні вироби
      • Електромонтажне обладнання
      • Електромонтажний інструмент
      • Запчастини для електро та бензоінструменту
      • Підшипники
      • Радіодеталі
      • Ручний інструмент
      • Спецвзуття
      • Сходи, драбини, помости
      • Устаткування
      • Лестницы, стремянки, подмосты
    • Перетворювачі
      • Будівельне обладнання
      • Вантажопідйомне обладнання
      • Верстатне обладнання
      • Генератори
      • Зварювальне обладнання
      • Компресори
      • Кормоподрібнювачі
      • Перетворювачі
      • Побутові газові балони
      • Пожежне обладнання
      • Стелажі
      • Точильні верстати
      • Устаткування для усунення запаху та дезінфекції
    • Автомобільні інвертори
      • Інвертори для сонячних батарей
      • Автомобільні інвертори
      • Мережеві інвертори
      • Перетворювачі частоти
    Купити
    Знижка Немає в наявності
    Нет в наличии Код товару: IN3W12V22V
    HOULI Виробник
    Продавець товару: Hubber
    Виробник: HOULI
    Характеристики
    АртикулIN3W12V22V Вес, кг1,8 кг Высота, мм60 мм
    Глубина, мм290 мм Дополнительные характеристикиФорма выходного сигнала: чистая синусоида Допустимая мощность, Вт3000
    Опис
    Інвертор напруги 3000W 12V в 220V. Чистий синус.
    Пікове навантаження до 3000W. Постійне навантаження 1500W. Чистий синус!
    Працює з котлами, насосами та іншими пристроями, яким необхідний правильний синус.
    Характеристики:
      Форма вихідного сигналу: чиста синусоїда
    • Пікова потужність: 3000 Вт
    • Номінальна потужність: 1500 Вт.
    • Вхідна напруга: 12V/24V/48V/60V (опціонально)
    • Вихідна напруга: 110V/220V (опціонально)
    • Сертифікат: CE, ROHS, FCC
    • Ефективність: 90%
    • Розмір виробу: 290*112*60 мм
    • Вага брутто: 1,8 кг
    В комплекті: Інвертор, проводи з клемами для підключення автомобільного АКБ.
    Переваги інвертора з чистою синусоїдою
    4. Чистий синусоїдний інвертор, 110V/220V для міського електропостачання та якісної електроенергії.
    Характеристики
    Артикул IN3W12V22V
    Вес, кг 1,8 кг
    Высота, мм 60 мм
    Глубина, мм 290 мм
    Дополнительные характеристики Форма выходного сигнала: чистая синусоида
    Комплектация Инвертор, провода с клеммами для подключения автомобильного АКБ.
    КПД,% >90
    Материал корпуса Алюминий + пластик
    Номинальное входное напряжение, В 12
    Номинальное выходное напряжение, В 220
    Тип монтажа Внутренний
    Тип рабочей величины Мощность
    Цвет Красный
    Ширина, мм 112 мм