| Cпоживана потужність2400 Вт | АртикулBAB6980IE | Гарантия12 мес. |
| Дисплейнет | Длина кабеля электропитания2.7 м | Кількість швидкостей2 |
| Кол-во температурных режимов3 | Мощность2300 Вт и более | Подача холодного воздухаесть |
Фен BaByliss PRO BAB6980IE Vulcano-HQ
Представляємо Вам оновлений ультра-компактний фен BaByliss PRO Vulcano-HQ BAB6980IE. Ця функціональна модель стала ще технологічнішою та потужнішою, щоб Ви могли з задоволенням працювати та досягати чудових результатів укладок.
Потужність та ефективність
Фен BaByliss PRO BAB6980IE Vulcano-HQ тепер має потужність 2400 Вт. Це дозволяє ефективно сушити навіть дуже довге та густе волосся, де він демонструє свої можливості в повній мірі. Підвищена потужність забезпечує швидкість сушіння, а також якісне укладання, що зменшує час, проведений перед дзеркалом.
Оптимізований нагрівальний елемент
Нагрівальний елемент зазнав змін – його оптимізована конструкція дозволяє отримувати більш однорідний повітряний потік без локальних перегрівів. Завдяки цьому Ви отримаєте безпечну та ефективну сушку волосся, яка допоможе зберегти їх здоровий вигляд та забезпечити максимальний комфорт.
Загальні переваги
Фен BaByliss PRO BAB6980IE Vulcano-HQ – це не просто інструмент для сушіння, а справжній помічник у Ваших щоденних укладках. Насолоджуйтесь перевагами потужного технічного оснащення, легкістю у використанні та чудовими результатами. З цим феном Ваше волосся буде виглядати бездоганно, і Ви будете успішно створювати різноманітні стилі!
| Cпоживана потужність | 2400 Вт |
|---|---|
| Артикул | BAB6980IE |
| Гарантия | 12 мес. |
| Дисплей | нет |
| Длина кабеля электропитания | 2.7 м |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кол-во температурных режимов | 3 |
| Мощность | 2300 Вт и более |
| Подача холодного воздуха | есть |
| Тип | обычный |
| Функція іонізації | есть |
| Цвет | черный |
| Вага | 0.535 кг |
| Вращающийся шнур | нет |
| Петля для подвешивания | есть |
| Диффузор | нет |
-
Відгуків про цей товар ще не було.
-
Ще не було запитань