| Cпоживана потужність2400 Вт | АртикулBAB6510IRE,BAB6510IRE | Гарантия12 мес. |
| Дисплейнет | Длина кабеля электропитания2.7 м | Кількість швидкостей2 |
| КатегорияФены | Кол-во температурных режимов3 | Мощность (диапазон)2300 Вт и более |
Фен Babyliss PRO Caruso BAB6510IRE
Фен Babyliss PRO Caruso BAB6510IRE — це надійний та зручний у роботі інструмент з лінійки BaByliss PRO "Made in Italy". Усі професійні фени цієї лінії виготовлені на власному заводі BaByliss PRO в Італії та відрізняються високою потужністю 2400 W і долговічністю.
Комфорт і ергономіка
Цей фен оснащений сучасною ергономічною ручкою, яка спеціально розроблена для зниження м'язового напруження перукарів під час роботи. Фен має 6 рівнів регулювання нагріву і швидкості повітряного потоку, що дозволяє обрати режим, ідеально відповідний для конкретної укладки. Додатково, у фену є кнопка моментального охолодження для роботи холодним повітрям.
Потужність та ефективність
Незважаючи на свої компактні розміри і невелику вагу всього 540 грамів, фен Babyliss PRO Caruso обладнаний потужним професійним мотором, що створює повітряний потік до 125 м³/год. Це дозволяє швидко сушити волосся, не перегріваючи їх.
Система іонізації
Фен BaByliss PRO Caruso також оснащений системою іонізації. Ця функція генерує негативні іони в повітрі, що сприяє гладкості волосся, їх блиску та відсутності статичного напруження.
Обираючи Babyliss PRO Caruso, ви отримуєте інструмент, який не тільки полегшить роботу, але й покращить результат укладки!
| Cпоживана потужність | 2400 Вт |
|---|---|
| Артикул | BAB6510IRE,BAB6510IRE |
| Гарантия | 12 мес. |
| Дисплей | нет |
| Длина кабеля электропитания | 2.7 м |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Категория | Фены |
| Кол-во температурных режимов | 3 |
| Мощность (диапазон) | 2300 Вт и более |
| Подача холодного воздуха | есть |
| Тип | обычный |
| Функція іонізації | есть |
| Цвет | черный |
| Вага | 0.54 кг |
| Вращающийся шнур | нет |
| Петля для подвешивания | есть |
| Диффузор | нет |
-
Відгуків про цей товар ще не було.
-
Ще не було запитань