| Cпоживана потужність2300 Вт | АртикулBAB6330RE,BAB6330RE | Гарантия12 мес. |
| Дисплейнет | Длина кабеля электропитания2.7 м | Кількість швидкостей2 |
| Кол-во температурных режимов3 | Мощность (диапазон)2300 Вт и более | Подача холодного воздухаесть |
Професійний фен BaByliss PRO Tiziano BAB6330RE
BaByliss PRO Tiziano BAB6330RE — потужний подовжений фен без іонізації, ідеальний для роботи з довгим волоссям. Цей фен виготовлений на власному заводі компанії в Італії, що гарантує високу якість та надійність.
Переваги BaByliss Tiziano
Фен BaByliss Tiziano — це професійний пристрій з чудовою продуктивністю. Його стильний дизайн та ерґономічна ручка дозволяють без втрат для комфорту працювати протягом тривалого часу, не відчуваючи втоми.
Основні характеристики
Модель BaByliss PRO BAB6330RE має стандартний набір робочих режимів: 2 швидкості потоку повітря і 3 режими температури. Це дозволяє адаптувати фен під різні типи волосся та варіанти укладок.
Швидкість сушіння
Фен BaByliss Tiziano створює потужний потік повітря до 109 м³/год, що значно прискорює процес сушіння. Для додаткового захисту від волосся та пилу передбачений снімний фільтр на отворі забору повітря.
Цей фен — справжній вибір для професіоналів, які цінують якість, стиль і комфорт у своїй роботі!
| Cпоживана потужність | 2300 Вт |
|---|---|
| Артикул | BAB6330RE,BAB6330RE |
| Гарантия | 12 мес. |
| Дисплей | нет |
| Длина кабеля электропитания | 2.7 м |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кол-во температурных режимов | 3 |
| Мощность (диапазон) | 2300 Вт и более |
| Подача холодного воздуха | есть |
| Тип | обычный |
| Функція іонізації | нет |
| Цвет | черный |
| Вага | 0.54 кг |
| Вращающийся шнур | нет |
| Петля для подвешивания | есть |
| Диффузор | нет |
-
Відгуків про цей товар ще не було.
-
Ще не було запитань