    Блок живлення Lightwell LW-TRACK-POWER-200W 200 Вт Чорний (304417)
      • Акції та Знижки
    • Комп'ютерні комплектуючі
      • 3D-сканери
      • Інтерактивне обладнання
      • Аксесуари для ноутбуків та ПК
      • Аксесуари для проекторів
      • Графічні планшети
      • Екрани для проекторів
      • Запчастини для планшетів
      • Комп'ютери, неттопи, моноблоки
      • Комп'ютерні комплектуючі
      • Комплектуючі для міні-комп'ютерів
      • Комплектуючі для ноутбуків
      • Міні-комп'ютери
      • Мережеве обладнання
      • Монітори
      • Ноутбуки
      • Офісна техніка
      • Планшети
      • Програмне забезпечення
      • Проектори
      • Серверне обладнання
      • Товари для геймерів
      • Флеш пам'ять USB
      • Шредери
    • Блоки живлення
      • SSD
      • Акумулятори для ДБЖ
      • Акустичні системи
      • Блоки живлення
      • Відеокарти
      • Джерела безперебійного живлення
      • Жорсткі диски та дискові масиви
      • Звукові карти
      • Карти відеозахвату
      • Клавіатури та миші
      • Корпуси
      • Материнські плати
      • Оперативна пам'ять
      • Оптичні приводи
      • Процесори
      • Системи охолодження
      • Стабілізатори напруги для комп'ютерів
    Блок живлення Lightwell LW-TRACK-POWER-200W 200 Вт Чорний (304417) 0 1100.00 грн
    Купити
    На складі Код товару: 304417
    Lightwell Виробник
    Швидке замовлення
    Продавець товару: Hubber
    Виробник: Lightwell
    ЖивленняDC 48V МатериалПластик, металл Потужність (Вт)200
    Розміри (см)26x4.5x2.2 Тип установкиМагнитный трек Тип устройстваБлок питания
    Опис
    Блок живлення Lightwell LW-TRACK-POWER-200W - 200 Вт Чорний
    Вбудований блок живлення 200 Вт Lightwell LW-TRACK-POWER-200W готовий забезпечити стабільне електропостачання для вашого магнітного шинопровода на 48 В. Цей блок живлення ідеально підійде для систем трекового освітлення, забезпечуючи надійну роботу усіх компонентів.
    Призначення
    Технічні характеристики
    Встановлюється в: шинопровод (трек)
    Потужність: 200 Вт
    Вхідна напруга: AC 180–255 В
    Вихідна напруга: DC 48 В, 4.2 А
    Матеріал: метал, пластик
    Колір: чорний
    Розміри: 260×45×22 мм
    Характеристики
    Гарантия 24 месяца
    Живлення DC 48V