| +12V162.5А | АртикулGEX 750,GEX 750 | Входное напряжение115-230 В |
| Гарантия12 мес. | КПД91% | Мощность750 Вт |
| Охлаждение1х120 мм | Размеры, вес160х150х86 мм | Форм-фактор БПATX |
Блок живлення Cougar GEX 750
Cougar GEX 750 – це високоякісний блок живлення з сертифікацією 80 Plus Gold, що забезпечує бездоганну подачу енергії при температурі до 40° C. Цей ефективний, безшумний та досить довговічний пристрій – ідеальне рішення для тих, хто цінує оптимальне співвідношення ціни та якості.
Потужний та тихий обдув
Завдяки спеціальному 120-мм безшумному вентилятору Cougar та вдосконаленій конструкції, блок живлення гарантує підвищену концентрацію повітряного потоку. Форма лопатей вентилятора розроблена так, щоб зменшити вібрацію під час підвищених навантажень, що дозволяє вам насолоджуватися іграми у тиші.
Стабільність без компромісів
Конструкція GEX з DC-DC технологією та Tri-Sense (3.3 В, 5 В та 12 В) розроблена для забезпечення стабільної роботи з надзвичайно жорстким 3% регулюванням напруги.
Компактність та зручність
Плоскі і довгі модульні кабелі сприяють покращеній циркуляції повітря всередині системи. 100% модульний блок живлення забезпечує менше заважання під час зборки та підтримує чистоту всередині ПК.
Акустичний комфорт
Завдяки гідродинамічним підшипникам вентилятора, цей блок живлення забезпечує високу долговічність з приємно низьким рівнем шуму.
Сучасні технології для вашого комфорту
Покращений вентилятор Curve Tuning використовує передові технології для мінімізації шуму, що робить блок живлення ще привабливішим для користувачів.
Висока продуктивність за будь-яких умов
Блок живлення Cougar GEX 750 забезпечує бездоганну роботу при температурі до 40° C, гарантуючи стабільну продуктивність навіть під великими навантаженнями.
Стабільні виходи напруги
Завдяки технології постійного струму, ви отримуєте неперевершену стабільність напруги, що є критично важливим для надійної роботи вашої системи.
| +12V1 | 62.5А |
|---|---|
| Артикул | GEX 750,GEX 750 |
| Входное напряжение | 115-230 В |
| Гарантия | 12 мес. |
| КПД | 91% |
| Мощность | 750 Вт |
| Охлаждение | 1х120 мм |
| Размеры, вес | 160х150х86 мм |
| Форм-фактор БП | ATX |
| Цвет | черный |
| +12V2 | нет |
| +12V3 | нет |
| +33V | 18А |
| Вага | 1.46 кг |
| +5V | 20А |
| +5Vsb | 3A |
| +12V4 | нет |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | нет |
| Floppy | нет |
| Molex | 6 |
| Модульное подключение кабелей | есть |
| 8-pin CPU | нет |
| PCI-E 6+2pin | 4 |
| PCI-E 6pin | нет |
| PCI-E 8pin | нет |
| Количество разьемов для подключения HDD/FDD/SATA | 8 |
| Поддержка 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| Функция PFC | активный |
-
Відгуків про цей товар ще не було.
-
Ще не було запитань