    Автомобільний інвертор Baseus USB-C/USB/5A/150 Вт 220 В Black
      • Акції та Знижки
    • Інструменти та обладнання
      • Інструменти та обладнання
      • Авто та мото
      • Бензонасоси
      • Блоки запобіжників
      • Дросельні заслінки
      • Електричні склопідйомники
      • Електробензонасоси
      • Електронні блоки керування
      • Зчеплення та КПП
      • Карбюратори
      • Лінзи у фари
      • Регулятори напруги
      • Силіконові мастила
      • Спецтехніка
      • Шини та диски
    • Устаткування
      • Інструменти
      • Витратний матеріал до інструменту та приладдя
      • Електроінструмент
      • Електромеханічні вироби
      • Електромонтажне обладнання
      • Електромонтажний інструмент
      • Запчастини для електро та бензоінструменту
      • Підшипники
      • Радіодеталі
      • Ручний інструмент
      • Спецвзуття
      • Сходи, драбини, помости
      • Устаткування
      • Лестницы, стремянки, подмосты
    • Перетворювачі
      • Будівельне обладнання
      • Вантажопідйомне обладнання
      • Верстатне обладнання
      • Генератори
      • Зварювальне обладнання
      • Компресори
      • Кормоподрібнювачі
      • Перетворювачі
      • Побутові газові балони
      • Пожежне обладнання
      • Стелажі
      • Точильні верстати
      • Устаткування для усунення запаху та дезінфекції
    • Автомобільні інвертори
      • Інвертори для сонячних батарей
      • Автомобільні інвертори
      • Мережеві інвертори
      • Перетворювачі частоти
    Автомобільний інвертор Baseus USB-C/USB/5A/150 Вт 220 В Black 0 1450.00 грн
    Купити
    Немає в наявності
    Нет в наличии Код товару: hub_ce88yw
    BASEUS Виробник
    Продавець товару: Hubber
    Виробник: BASEUS
    Характеристики
    Артикулhub_ce88yw Вес, кг0.4 Допустимая мощность, Вт150
    КПД,%>85 Номинальное входное напряжение, В12 Номинальное выходное напряжение, В230
    Подключение устройстваК прикуривателю
    Опис
    Характеристики:
      Колір: чорний
    • Матеріал: PC + ABS
    • Порти: USB-C / USB-A
    • Вхід постійного струму: 12 В = 20 А Макс.
    • Вихід USB: 4,5 В / 5 А, 5 В / 4,5 А, 5 В / 3 А, 9 В / 3 А, 12 В / 2.5 А макс.
    • Вихід типу C: 5V / 3A, 9V / 3A, 12V / 2.5A Макс.
    • Загальний вихід постійного струму: 5V/5A
    • Номінальна потужність змінного струму: 150 Вт