    Акумулятор AZBIST Super GEL ASGEL-122000M8 12V 200.0Ah
      • Акції та Знижки
    • Комп'ютерні комплектуючі
      • 3D-сканери
      • Інтерактивне обладнання
      • Аксесуари для ноутбуків та ПК
      • Аксесуари для проекторів
      • Графічні планшети
      • Екрани для проекторів
      • Запчастини для планшетів
      • Комп'ютери, неттопи, моноблоки
      • Комп'ютерні комплектуючі
      • Комплектуючі для міні-комп'ютерів
      • Комплектуючі для ноутбуків
      • Міні-комп'ютери
      • Мережеве обладнання
      • Монітори
      • Ноутбуки
      • Офісна техніка
      • Планшети
      • Програмне забезпечення
      • Проектори
      • Серверне обладнання
      • Товари для геймерів
      • Флеш пам'ять USB
      • Шредери
    • Акумулятори для ДБЖ
      • SSD
      • Акумулятори для ДБЖ
      • Акустичні системи
      • Блоки живлення
      • Відеокарти
      • Джерела безперебійного живлення
      • Жорсткі диски та дискові масиви
      • Звукові карти
      • Карти відеозахвату
      • Клавіатури та миші
      • Корпуси
      • Материнські плати
      • Оперативна пам'ять
      • Оптичні приводи
      • Процесори
      • Системи охолодження
      • Стабілізатори напруги для комп'ютерів
    Акумулятор AZBIST Super GEL ASGEL-122000M8 12V 200.0Ah 0 17440.00 грн
    Купити
    На складі Код товару: 10125
    AZBIST Виробник
    Швидке замовлення
    Продавець товару: Hubber
    Виробник: AZBIST
    Материал изготовления корпусаПолипропилен Напряжение12 Необходимость обслуживанияНеобслуживаемые
    Опис
    Технічні характеристики AZBIST Super GEL ASGEL-122000M8:
      Напруга: 12 В
    • Тип клем: М8
    • Номінальна ємність: 200 А·год при 20 годинах розряду до 1,8 В на елемент при 25 °C
    • Внутрішній опір: 4,8 мОм
    • Максимальний зарядний струм: 30 А
    • Максимальний струм розряду: 1200 А (5 секунд)
    • Вага: 57,5 кг
    • Напруга заряду в буферному режимі: 13,5 В ~ 13,8 В при 25 °C
    • Температурна компенсація: -20 мВ / °C
    • Напруга заряду в циклічному режимі: 14,4 В ~ 15 В при 25 °C
    • Температурна компенсація: -30 мВ / °C
    • Діапазон робочих температур:
      Розряд: -15 °C ~ 50 °C
      Заряд: 0 °C ~ 40 °C
      Зберігання: -15 °C ~ 40 °C
    • Ємність акумулятора:
      При температурі: 25 °C - 100%
      При температурі: 0 °C - 80%
    • Матеріал корпуса: A.В.S. UL94-HB, UL94-V0
    Характеристики
    Вид Аккумулятор, Внешняя батарея
    Емкость 200
    Емкость аккумулятора 200
    Материал изготовления корпуса Полипропилен
    Необходимость обслуживания Необслуживаемые
    Размеры 522 x 240 x 219 мм
    Робоча температура -20°C ~ +60°C