    8-портовий неуправлюваний гігабітний PoE комутатор Dahua DH-PFS3211-8GT-120
      • Акції та Знижки
    • Мережеве обладнання
      • 3D-сканери
      • Інтерактивне обладнання
      • Аксесуари для ноутбуків та ПК
      • Аксесуари для проекторів
      • Графічні планшети
      • Екрани для проекторів
      • Запчастини для планшетів
      • Комп'ютери, неттопи, моноблоки
      • Комп'ютерні комплектуючі
      • Комплектуючі для міні-комп'ютерів
      • Комплектуючі для ноутбуків
      • Міні-комп'ютери
      • Мережеве обладнання
      • Монітори
      • Ноутбуки
      • Офісна техніка
      • Планшети
      • Програмне забезпечення
      • Проектори
      • Серверне обладнання
      • Товари для геймерів
      • Флеш пам'ять USB
      • Шредери
    • Комутатори
      • IP-телефонія
      • Антени та кабелі
      • Бездротові точки доступу
      • Комутатори
      • Маршрутизатори
      • Мережеві адаптери
      • Різне
      • Ретранслятори Wi-Fi
    Купити
    На складі Код товару: 615
    Dahua Technology Виробник
    Швидке замовлення
    Продавець товару: Hubber
    Виробник: Dahua Technology
    Характеристики
    Артикул615 Габариты и вес150×110×42 мм Гарантия24 месяца
    Материал корпусаМеталл Общее количество портов10 ОсобенностиPoE, Управление L2, Поддержка Hi-PoE
    Опис
    Для роботи комутатора потрібно джерело живлення DC 48В-57В, з можливістю підключення резервного живлення. Комутатор також оснащений системою молніезахисту на рівні 4 кВ в загальному режимі та 3 кВ в диференційному. Він має ESD-захист від контактного розряду до 6 кВ і від повітряного - до 8 кВ. Споживана потужність для портів 1 і 5 не перевищує 60Вт, для портів 2-4 та 6-8 - до 30Вт, а загальна потужність PoE може працювати до 120 Вт.
    Основне призначення Dahua DH-PFS3211-8GT-120
    Комутатор також забезпечує захист від грозових розрядів, різних напруг і потенціалів між пристроями. Своїми компактними розмірами 150х110х42 мм, він вбудований в стійкий металевий корпус і придатний для зовнішнього використання при температурах від -30°C до +65°C.
      Ethernet DownLink RJ45 порти з PoE: 8x10/100/1000Mbps Base-T;
    • Ethernet Uplink RJ45 порт: 1x10/100/1000 Base-T;
    • Ethernet Uplink SFP порт: 2x1000 Base-X;
    • PoE протоколи: IEEE802.3af (PoE), IEEE802.3at (PoE+), Hi-PoE;
    • Мощність PoE: порт 1 і 5 ≤60Вт, порти 2-4, 6-8 ≤30Вт, загальна ≤120Вт;
    • Пропускна здатність: 33 Гб/с;
    • Швидкість пересилання пакетів: 16.37 Mpps;
    • Буферна пам'ять: 1.75 Мб;
    • Розмір таблиці MAC: 4К;
    • Постачання: DC 48~57 В;
    • Робоча температура: -30°C ~ +65°C;
    • Габарити: 150×110×42 мм;
    • Вага: 620 г.
    Характеристики
    Артикул 615
    Габариты и вес 150×110×42 мм
    Гарантия 24 месяца
    Живлення 220
    Комплект поставки Коммутатор, Адаптер питания, Кабель
    Материал корпуса Металл
    Общее количество портов 10
    Особенности PoE, Управление L2, Поддержка Hi-PoE
    Поддержка PoE Да
    Поддержка протоколов DHCP
    Робоча температура -10°C ~ +55°C