Як прикрасити школу на Новий рік 2022-2023

фото як прикрасити школу на Новий рік


Зима - це чарівний період року: падає сніг, новорічні прикрашені сосни в кожному будинку, вогні по всьому місту, морозні візерунки на шибках. Господині поспішають прикрасити свої будинки, продумують новорічне меню, а школярі з нетерпінням готові приступити до прикраси своєї школи.


Зміст:


Як прикрасити школу на Новий рік 2022-2023? Зовсім не обов'язково використовувати традиційні новорічні прикраси з магазинів, які нерідко стоять зовсім недешево. Дитячі шкільні та дошкільні установи часто прикрашаються виробами і речами, які діти зробили самостійно. У цьому плані добре допомагають шкільні уроки дитячої творчості.


Школа - це дуже велике приміщення. Приділити хоча б мінімальну увага необхідно всім класам, коридорам, актовій залі, учительській і кабінетам керівництва. І хоча останні приміщення вчителі можуть прикрасити самі, нерідко учні прагнуть зробити своїм викладачам невеликий приємний сюрприз, тому наряджають для них робочі кабінети.


Також не можна залишати без уваги численні вікна і двері школи, а також прикрасити головне фойє. Роботи дуже багато, але все під силу нашим дітям. І хоча шкільні будні повністю заповнені різними подіями і нестандартними ситуаціями, але навіть в цій шкільній суєті завжди знайдеться місце святу, тим більше такому улюбленому, як Новий рік.


зображення прикрашаємо клас до Нового року


Прикрашаємо клас до Нового року


Прикраса школи до Нового року найпростіше починати з класної кімнати.


Для цього може знадобитися наступне:

  • достатню кількість яскравою мішури і дощу, щоб декорувати ними стіни і стелю класної кімнати;
  • невелика штучна ялинка;
  • трохи ялинкових іграшок, бажано з пластика;
  • кілька світлодіодних гірлянд.


фотографія новорічні ідеї для вчителів


Декор класної кімнати можна виконати своїми руками


Дитячі малюнки, аплікації та вироби. Для малюнків і аплікацій знайдеться місце на шкільній дошці, стінах або вчительському столі. Зрозуміло, серед виробів найбільше буде різних ялинок - з картону, з живих ялинкових гілок або виконаних з іншого підручного матеріалу. Їх легко розмістити на полицях книжкових шаф і підвіконнях.


Фіранки в класній кімнаті. Якщо акуратно прикрасити фіранки паперовими птахами, ангелами або прапорцями, то діти з радістю займуться декором фіранок. Матеріалів знадобиться мінімум - кольоровий папір, шпильки, ножиці і новорічний дощик. Новорічні ідеї для школярів - це невичерпний потік творчості і енергії.


Вхідні двері. Великі листівки із зображенням ялинки, Діда Мороза чи Снігуроньки, маленькі листівочки зі сніжинками, прикріплені до дверей з внутрішньої сторони - що ще може бути краще для Нового року. А якщо поруч зі школою є сосновий ліс, то можна зібрати в ньому кілька ялинових гілок і шишок і змайструвати ароматний новорічний вінок для вхідних дверей. Зробити його нескладно - школярам допоможуть вчителя або майстер клас з інтернету.


Вікна. Традиційно шкільні вікна можна прикрасити паперовими сніжинками, фігурками з улюблених мультфільмів (Панда кун-фу, Губка Боб, Маша і Ведмідь). Також для малювання діти часто використовують зубну пасту. Позитивні емоції під час творчості будуть забезпечені. Для прикраси шкільних вікон прекрасно підходять різні трафарети і спеціальні фарби.


Парти. Шкільні столи краще не захаращувати якимось великим декором. Цілком доречними стануть маленькі сніжинки або зелені ялинки з картону.


картинка новорічні ідеї для школярів


Прикраса коридорів


Щоб прикрасити коридори школи можна використовувати всі прикраси, які залишилися після декору класних кабінетів. Діти із захопленням займуться цим, особливо дітлахи з початкової школи. Для прикраси підійдуть різні тематичні плакати і малюнки, які зручно розвішувати вздовж довгих стін коридору. На уроках праці школярі із задоволенням зроблять всілякі об'ємні вироби - їх можна розставити на великих коридорних підвіконнях.


Стеля і стіни коридору будуть виглядати дуже ошатними, якщо декорувати їх традиційними сніжинками, фігурками сніговиків, ангелів, ялинок і об'ємних паперових кульок.


Новорічне скло - на ньому вдало розміщуються аплікації зимової тематики. Поверхня білих картинок можна акуратно змастити клеєм ПВА і обсипати яскравими блискітками.


Новорічне фойє школи


Зазвичай в шкільному фойє встановлюють найкрасивіші і оригінальні вироби, виконані учнями школи. Це можуть бути ялинкові іграшки, малюнки, роботи з дерева, черепашок, незвичайні свічники і світильники. До речі, дуже часто вчителі також не відстають від своїх підопічних і приносять свої ручні роботи.


фото новорічні прикраси школи


Декорування актового залу


У святкові дні актовий зал стає центральним місцем - в ньому проходять ранки для дітей початкових класів, новорічні концерти для інших школярів і вчителів. Саме тому актовий зал повинен бути прикрашений на всі 100%. Над цікавими ідеями прикраси школи до Нового року, і зокрема, актового залу повинні працювати не тільки школярі. Під час декорування залу складно обійтися без допомоги дорослих. Швидко і красиво прикрасити актовий зал можна, якщо розподілити обов'язки між класами. Наприклад, старші класи прикрашають святкову сцену, учні 7-8 класів займаються декором вікон і дверей, більш молодші школярі допомагають прикрасити стільці і стіни.


Заздалегідь треба придумати і зробити великі вироби і фігури зимових персонажів. Можна зробити новорічні вінки і розвісити їх на стінах залу. Дівчата на уроках праці повинні спробувати зв'язати симпатичні носочки для декору стін і прикраси ялинки.



Новорічні ідеї для вчителів від учнів, про яких їм знати до свята необов'язково - це організація новорічного солодкого столу. Кожен клас накриває для своїх улюблених викладачів святковий стіл з чаєм, цукерками та печивом, яке спечуть будинку разом з мамами та бабусями. До речі, солодкий стіл - відмінна новорічна ідея і для батьків. У святковому чаюванні можуть взяти участь і запрошені на концерт батьки.


Прикрасити школу до Нового року зовсім нескладно, а навіть весело і цікаво. Головне під час прикраси - це дитяча творчість, фантазія і відмінний настрій.


Це цікаво:


Новогодняя атрибутика 2022-2023

Новогодний светильник 2022-2023

Новогодние подсвечники 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв