Як прикрасити і накрити новорічний стіл 2021-2022

фото Як прикрасити новорічний стіл


Новий рік люблять всі, починаючи від малюків, які чекають Діда Мороза з мішком подарунків, до їх батьків, для яких зустріч Нового року і наступні вихідні дні - це час трохи відпочити і розслабитися. Багато людей завчасно починають планувати зустріч Нового року. Якщо свято планується провести в домашніх умовах серед домашніх і близьких друзів слід заздалегідь продумати як прикрасити новорічний стіл, щоб було якомога красивіше і нарядніше.


Зміст:


Який новорічний стіл буде найбільш ефектним і святковим


Хто до нас прийде господарювати в новому році і буде покровителем 2022 року вже всім відомо. Як видно з характеристики новорічного символу, улюблений його колір - червоний, відповідно, улюблена стихія - вогонь. Тому, щоб 2022 рік був успішним і пройшов без проблем, слід акуратно і ненав'язливо задобрити його господаря і покровителя і, звичайно ж, здивувати і вразити красивою і нарядним сервуванням.


Адже дуже важливо поставити на стіл не тільки смачні і різноманітні страви, але і зробити красиву сервіровку столу на Новий рік. Будь-яке свято, особливо зустріч Нового року, завжди починається з застілля. Правильне і ошатне оформлення столу допоможе зробити зустріч Нового року особливо незабутнім, а всі страви будуть здаватися гостям і домочадцям ще смачнішими. Красива скатертина, витончений посуд, ефектні келихи, а також інші святкові аксесуари зможуть прикрасити ваше свято.


Необхідне декорування новорічного столу


Скатертину для зустрічі Нового року можна підібрати будь-якого відтінку червоного кольору. Красиво буде виглядати поєднання червоних і білих відтінків або накинута біла ажурна скатертина на червону однотонну.


Серветки в ідеалі також можуть бути витримані в тон скатертини. Тому, тут можливі варіанти білого, червоного або двокольорове чергування. Серветки можуть бути паперові або будь-які тканинні. Актуально на серветках з тканини виглядатимуть новорічний декор, наприклад, перев'язь з новорічної мішури або яскравих стрічок.


зображення Як накрити стіл на Новий рік


Інші правила сервування


Багато господинь замислюються про те, як накрити новорічний стіл 2021 так, щоб він був бездоганним і ошатним. Для цього слід знати основні правила сервіровки, які застосовуються для оформлення практично будь-якого святкового столу.


1. На столі повинна бути витримана єдина стилістика. Якщо на святковому столі відбулося змішання різних стилів, це може дуже зіпсувати загальну картину і виглядати незграбно.


2. Починати сервування святкового столу слід з розміщення на ньому фаянсової і фарфорового посуду. Після їх розстановки можна викладати інші скляні та інші столові прилади. Всі великі страви необхідно розміщувати ближче до центральної частини столу. Це не викличе труднощів з розміщенням інших страв.


3. Також в центрі новорічного столу можна помістити святкову композицію. Символ року любить зерно, насіння, тому, можна взяти велику вазу і наповнити її різним сухоцвітом, сухими колосками, гілками ялини. На гілочку можна посадити іграшкового покровителя року, щоб він міг пригощатися приготованими для нього колосками. Така композиція задобрить майбутній символ року і вирішить питання як прикрасити новорічний стіл.Що можна подавати на святковий стіл


Страви на столі повинні бути різні, найкраще приготувати овочеві салати, різні бутерброди, в тому числі і гарячі, м'ясні салати, гарячі м'ясні страви, оригінальні закуски, торти, легкі креми з сиру і фруктів. М'ясо можна готувати будь-яке, крім свинини. Крім того, на столі повинно бути по можливості багато фруктів або ягід.


Напої краще подавати натуральні - фруктові соки, компоти або популярні зараз смузі з яблук, полуниці, бананів та інших смачних і соковитих фруктів. З алкогольних напоїв на святковому столі повинен бути коньяк, традиційне шампанське, мартіні або червоні кріплені вина.


Що таке стіл-буфет і як його накрити


Щоб господиня будинку могла веселитися разом з гостями під час зустрічі Нового року, а не метушитися біля гостей, можна накрити альтернативний варіант святкового столу, наприклад, стіл-буфет. Він має багато переваг. Стіл-буфет займає небагато місця в кімнаті, всі присутні на святі можуть вільно пересуватися і обирати собі цікавого співрозмовника.


картинка сервування столу на новий рік


Як накрити новорічний стіл буфетного типу?


Такий стіл слід розташовувати біля стіни. Якщо використовувати всі підставки і ящики буфета, його оформлення буде базуватися в кілька ярусів. Слід вибрати довгу скатертину, яка буде його закривати до самого низу. Для зручного розташування всі страви повинні розміщуватися за видами страв: окремо ставити м'ясні, рибні салати і закуски, окремо фруктові салати і солодкі страви.


По кутах столу необхідно помістити велику кількість чистого посуду, приладів і серветок. Гості самі можуть планувати кількість і черговість будь-яких страв. Поблизу від стола-буфета слід поставити невеликий столик для брудного посуду. Новорічний знак гідно оцінить всі старання господині будинку. Головне, слід зустрічати Новий 2022 рік з хорошим настроєм, у великій кампанії вірних і надійних друзів та коханих родичів, і будь-яке застілля пройде чудово і весело! А якщо вкласти в сервування новорічного столу максимум старання і терпіння, а також проявити свою індивідуальну винахідливість і фантазію, внести в неї частину своєї душі, тоді свято залишиться в пам'яті як особлива і незабутня подія!


Це цікаво:


Что должно быть на новогоднем столе 2021-2022

Вкусные новогодние рецепты 2021-2022

Праздничные закуски на Новый год 2021-2022

Нет отзывов
Добавить отзыв