Ховаємо новорічні подарунки від дітей 2022-2023

фото ховаємо новорічні подарунки від дітей


Перед кожним Новим роком наші маленькі, а іноді і дорослі, діти старанно складають листи Дідові Морозу. У них вони дуже просять принести їм найбажаніші подарунки. А потім постійно заглядають під ялинку в надії на те, що добрий Дідусь Мороз заздалегідь відвідає їх будинок і залишить подарунок.


Зміст:


Однак, малюки швидко ростуть і поступово починають здогадуватися, що до появи подарунків під ялинкою причетний не тільки добрий чарівник, а і батьки. Тому особливо активні і допитливі дітлахи починають шукати підготовлені дорослими подарунки в квартирі набагато раніше настання свята.


зображення куди заховати подарунки на Новий рік

Ховаємо новорічні подарунки


Куди заховати дитячі новорічні подарунки 2022-2023, щоб дітлахи не змогли виявити їх завчасно? Традиційними місцями, які використовують батьки для схованок, є верхні полички шаф, антресолі або комоди, які закриваються на ключ. Якщо підготовлений подарунок не зіпсується в холодному приміщенні, то для зберігання може використовуватися комора, гараж або лоджія. Але це за умови, якщо дитина не любить постійно лазити в цих приміщеннях у пошуках чого-небудь цікавого або забороненого.


Втрачати пильність не можна - проводити розшук подарунків діти можуть постійно і з великим захватом, особливо, коли всі дорослі знаходяться на роботі.


фотографія як заховати новорічні подарунки


Ховаємо подарунки від дітей на робочому місці або у сусідів? Хороші варіанти, але і вони мають свої плюси і негативні моменти. У сусідів або друзів теж можуть рости маленькі діти, у яких випадково (або спеціально) вийде знайти ваш подарунок.


Що стосується зберігання презенту на робочому місці, то це відмінне місце, куди точно не дістанеться ніяка дитина. Але... Багато батьків за 2 або 3 дні до настання Нового року вже не виходять на роботу, тому подарунок все одно доведеться вести додому і ховати в кімнаті.


картинка ховаємо подарунки на Новий рік


Що робити, якщо дитина все ж відшукав місце зберігання подарунка


Нічого страшного не сталося, головне, не кричіть і не карайте малюка. Просто скажіть йому, що у Дідуся Мороза перед святами дуже багато клопоту. Часто він просто не встигає роздати новорічні подарунки всім дітям. Саме з цієї причини він просить батьків допомогти йому з їх врученням.


фото як заховати дитячі новорічні подарунки


Головний хранитель великого мішка з подарунками заздалегідь віддає іграшки та солодощі батькам, пояснює, як заховати подарунки на Новий рік в будинку. Але малюк виявляється кмітливішим самого Дідуся Мороза і знаходить схованку з сюрпризом. Похваліть дитину за кмітливість і запропонуйте йому наступний варіант: подарунок треба покласти на місце, щоб Дід Мороз не засмутився через порушення планів. Потім 31 грудня разом дістати його з таємного місця і покласти під ялинку. Так дитина відчує свою значимість і зробить благородний вчинок - анітрохи не засмутить похилого чарівника. Тільки додайте до основного подарунка невелику іграшку, книжку або шоколадку, як ніби Дід Мороз все ж відвідав ваш будинок.Це цікаво:


Новогодние книги 2022-2023

Письмо от деда мороза 2022-2023

Новогодние зарубежные фильмы 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв