Водохресні ворожіння 2023

фото водохресні гадання


За народними повір'ями, 18 січня напередодні Водохреща приходить час, коли люди найчастіше намагаються дізнатися про своє майбутнє і долю. У народі кажуть, що ввечері 18 січня нечиста сила усіма способами намагається проникнути в домашні житла, особливо тих людей, які грішать. А адже ворожіння в якійсь мірі також вважаються гріхом. Щоб захистити свій будинок від проникнення представників нечисті, необхідно намалювати на дверях і вікнах будинку хрести, які є надійним бар'єром від усього бісівського. Якщо цього не зробити, то злі демони можуть серйозно нашкодити домочадцям, ну а весела нечисть - буває і така - просто повністю спотворити зміст гадання.


Зміст:


зображення коли ворожать на хрещення


Коли ворожать на Хрещення


За традицією гадати слід починати в ніч з 18 на 19 січня. Водохресний день є останнім днем ​​Святок, тобто того часу, коли всі прогнози дають саму правдиву і точну інформацію. Ніч напередодні Хрещення насичена магією і унікальною силою, тому навіть найпростіші хрещенські гадання гарантують правдивість усіх відповідей. Крім ворожінь, багато людей на Хрещення практикують спеціальні грошові змови, ритуали на виконання бажань і міцне здоров'я.


Вранці в день Хрещення слід обов'язково вмитися святою водою або повністю зануритися в ополонку. Щоб змити гріх ворожіння і зустріти свято чистим і душею і тілом, потрібно хоча б вмитися сніговий водою.


Якщо ви не боїтеся несподіваного вторгнення в будинок представників нечистої сили, то на Водохреща можна спробувати такі види популярних ворожінь:


фотографія прості хрещенські гадання


Водохресні ворожіння на судженого


Веселе ворожіння, особливо, якщо дівчина не може розібратися зі своїми кількома залицяльниками. Як правильно гадати. Необхідно вибрати стиглі і красиві яблука, кількість яких повинна відповідати кількості її потенційних женихів. Кожному яблуку треба дати ім'я кожного зі своїх шанувальників. Для цього ножем на яблуці вирізаються їх ініціали. Потім яблучка поміщаються в вазочку. Далі в кімнаті вимикається світло і дівчина, що ворожить бере з вазочки по одному яблуку і відкушує від кожного по шматочку. Найсолодше яблуко вона повинна відкласти в сторону. Включаємо світло і дивимося ініціали - саме у цього хлопця найсерйозніші наміри щодо відносин та одруження.


Інше ворожіння на нареченого - це слухати гавкіт сусідських собак. Якщо пес гавкає гучним дзвінким голосом, то суджений у дівчини буде молодим, а ось якщо від сусідів чується слабкий рідкісний гавкіт, то майбутній чоловік буде в літах.


У прогнозах на долю можуть брати участь не тільки дівчата, а й молоді юнаки. Молодь збиралася компанією і таємно йшла слухати переговори сусідів. А потім почуті фрази намагалися розшифрувати. Наприклад, сердиті фрази віщували буркотливі і вікові подружні половинки, веселі фрази передбачали молоде і цікаве подружжя. Пісні - до хлібного і ситого життя, тиха мирна розмова - до спокійного року без сварок і неприємностей.


Молоді сміливці опівночі підкрадалися до найближчої церкви і намагалися що-небудь почути. У чарівну ніч біля церкви можна почути різні звуки. Сумні співи попереджають про швидку кончину когось із рідних і близьких, а музика вінчання обіцяє весілля.


картинка хрещенські гадання на судженого


Водохресне ворожіння з кільцем


За правилами ворожіння необхідно взяти 4 непрозорих чашки і розкласти в них кільце або ланцюжок, хлібну скоринку, тютюн і волоський горіх. Накрити кожну чашку папером і поміняти місцями. Гадати дівчата вибирали собі по одній чашці.


Те, що виявлялося в чашці, символізувало наступне:


• хліб - до багатства і ситого життя;
• кільце або інша прикраса - суджений буде красунчик;
• волоський горіх - наречений буде в віці і середнього достатку;
• тютюн - можливо, що чоловік буде палити.


фото хрещенські гадання з кільцем


Водохресні передбачення на виконання бажання


Вечірньої пори слід сісти за стіл, взяти кілька листочків паперу і викласти на них 10 найзаповітніших бажань. Потім акуратно скласти їх під матрац і можна йти спати. На світанку дня Хрещення необхідно витягти з-під матраца 3 листочка. Саме ці бажання скоро здійсняться.


Наступний варіант дізнатися, чи зможе мрія незабаром здійснитися, також цікавий і таємничий. Увечері 18 січня треба взяти дзеркало і 1-2 словами відобразити на ньому своє бажання. Дзеркало слід розташувати під ліжком і по колу покласти поруч свіжі ялинові гілки. Якщо рано вранці дівчина з-під ліжка дістане чисте дзеркало - то мрія обов'язково здійсниться. Потойбічні сили подбали і «забрали» бажання нагору, щоб зовсім скоро здійснити його.Щоб дізнатися, чи збудеться мрія, можна поворожити на цифрах. Для цього треба вибрати ті чи інші маленькі дрібнички, наприклад, намистинки, насіння, горішки фундук або рис. Далі взяти жменю обраних предметів і перекласти їх в тарілку. Потім перерахувати предмети. Якщо виявиться, що їх парна кількість, то задумане бажання обов'язково здійсниться.


Більшості ворожінь вже виповнилося не одна сотня років. У наш час мало що змінилося, тому багато дівчат також не можуть втриматися від спокуси дізнатися свою долю і влаштувати хрещенські гадання 2023. І саме тому в чарівну водохресну ніч все також збираються молоді дівчата і хлопці у кого-небудь у будинку і починають гадати, як і кілька століть назад.


Це цікаво:


Гадания на старый новый год 2023

Новогодние гадания 2022-2023

Рождественские гадания 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв